PDA

Просмотр полной версии : S.T.A.L.K.E.R. - Духи перших



Harmont
26.05.2018, 14:02
Ніч. Лише ніч вирішує хто прокинеться зранку. Лише темна володарка Зони подарує одним життя, а іншим свої чорні обійми смерті. У день ти бачиш ворога. Вночі ні.
Ми були перші, які ринули в небезпечну зону за своїм шансом жити краще, багатьше, цікавіше. Та ніхто не здогадувався, що живих майже не залишиться. Вірніше, здогадувалися, але відмовлялися вірити. Ми не хотіли помирати. Нехай він, чи он той, але не я. Так думав кожний і коли хтось потрапляв у біду, інші лише споглядали збоку, нічого не роблючи. Немов ті вівці, які спостерігали, як їхнього роздирали вовки. Людина - егоїст.
Нас залишалося все менше і душі наших побратимів почали приходити увісні. Вони гризли нашу совіть. Вони подивали холодним потом. Вони були нашими кошмарами вдень і вночі. Духи перших.

(добова гра)
с. Трибухівка (Дунаєвецький р-н. Хмельницької обл.)
Старт о 12:00 - 25 серпня 2018р.
(гра починається автоматично)
Кінець 12:00 – 26 серпня 2018р.


Реєстрація:
-Проплачуєте внесок за реквізитами і відсилаєте на номер у Вайбер o967738537 підтвердження проплати (фото)
-надсилаєте позивні усіх кого реєструєте та ігрову сторону
-отримуєте унікальний код

реквізити картки ПриватБанк
Зеліско Роман
5168 7427 1843 5583

Реєстрація проводиться у три етапи:
з 21.06 до 24.07, з 25.07 до 24.08 і 25.08(по приїзді на саму локацію).
.
21.06 - 24.07 - внесок 150грн.(гравець отримує перепустку в Зону Відчуження)
25.06 п 24.08 - внесок 200грн.(гравець отримує тимчасову перепустку в Зону Відчуження та невелику суму ігрових грошей).
25.08 - внесок на самій грі 250грн.(гравець отримує "Сюрприз-пакет").

При попередній реєстрації учасник отримує персональний код, який повинен назвати при приїзді на гру.

Приєднатися до групи спілкувані у Вайбері https://invite.viber.com/?g=BqSym4uM...XjXNi2iuxAJPQK (https://invite.viber.com/?g=BqSym4uMDUborYtBNAXjXNi2iuxAJPQK)

"Сюрприз-пакет" - випадково вибраний пакунок, де може знаходитися будь що ( перепустка, гроші, провіант, боєприпаси, карта та

Маршрут до локації: (уточнюєть)

https://www.google.com.ua/maps/dir/%D0%9D03,+%D0%A5%D0%BC%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B0%D1%8F+%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C/'48.781958,26.908752'/@48.8362591,26.7964882,10964m/data=!3m1!1e3!4m12!4m11!1m5!1m1!1s0x47324ac6f1ca6185:0xae3552f09d32aeea!2m2!1d26.7824837!2d48.8408246!1m3!2m2!1d26.908752!2d48.781958!3e0
95106

Парковка
Є можливість поставити своє авто на відведену територію. Відвідування протягом гри авто заборонено. Усі порушники будуть дискваліфіковані і недопущені до гри. Кошти за гру не повертаємо.

Далі, усі попередньо зареєстровані та щойно прибулі проходять до Магазину "Струмок". Там гравці реєструються, за бажаням обмінюють гривні на ігрву валюту і проходять на свої бази через КПП.
У грі присутні від’ємні та невід’ємні речі. Не дозволяється проносити на гру заборонені речі.


Гра відбуватиметься на принципі «Free-Play» (вільної гри). Основні правила аірсофт +доповнення.
Періодично, для групи Сталкерів з’являтимуться різного роду квести. Можливість збирати та продавати артифакти (Сталкери та Бандити), але для цього у гравця повинен обов’язково бути спеціальний контейнер. Наявність якого контролюють торговці та військові. Звісно, ніхто не відміняв мародерство (крім Моноліта).
У кожної з сторін буде окрема локація розташування (база), де вони будуть жити. Облаштування цих локацій лежить повністю на ігрових сторонах. Дані локації використовуватимуться, як окремі мертвяки, але періодично вважатимуться ігровими і тоді мертвяк стає загальним, який розміщений біля ігрового Бару. Тому, заборонено знімати захисні окуляри у таких локаціях. Захотіли спати, спіть в окулярах.
Поранений
Одиночне попадання в будь-яку кінцівку рахується пораненням. Гравець займає сидяче положення і вигукує «Поранений!», потребує медичної допомоги. Для цього він, або його друг перев’язують ігровим бинтом будь-яку кінцівку, або повзком, чи на карачках (" на четвереньки") пересуватися до Лабораторії, де йому буде надана медична допомога. Дозволяється вести неприцільний вогонь однією рукою. Після повторного попадання в кінцівку, гравець отримує статус «Мертвий!», вигукує це слово і лягає на землю. Лежить три хвилини (відрахувати в подумках чи вголос до 180ти). За цей час його можна мародерствувати, як своїм так і супротивнику. Якщо за цей час мародерства не відбулося, то гравець одягає червону пов'язку і йде до мертвяка.
Мервяк
Мертвяк змінює своє розташування кожні три години. Починаючи з 12:00 мертвяк є базою групи, а з 15:00 – загальний. Вихід з мертвяка-бази кожну годину (13:00, 14:00 і т.д.), а з загального кожні пів години ( 15:30, 16:00 і т.д.).
Якщо по часу зміни мертвяка ви не встигаєте до нього, потрібно йди до іншого.

Вихід з загального та персонального мертвяка відбувається у будь яку сторону від нього. Гравець відходить на відстань 30 кроків, пересвідчується у відсутності супротивника, знімає персональну пов’язку, вигукує «Живий!» та вступає в гру. Гравцеві дозволяється залишатися «Мертвим», якщо поруч знаходяться супротивники.
Надіюся, вам не потрібно нагадувати, що «Мертвим» заборонено: говорити, вести розвідницьку діяльність, підказувати «Живим» гравцям? Звісно, ця заборона не діє на мертвяку-базі.
Обов'язково при собі мати червону персональну пов'язку і червоний ліхтарик для позначення статусу «Мертвий». Обов’язково перевірятиметься перед грою.

У грі будуть присутні такі сторони:
-Військова охорона периметра,
-Сталкери,
-Бандити,
-Моноліт (за наявністю гравців)

Військові (ВОП)
Прибувають на гру саме раніше, по можливості увечері перед грою. Табір проживання знаходиться біля ігрового магазину, також є він мертвякам впродовж всієї гри і не змінюється. Табір є не ігровим і вести будь які ігрові дії. Займають КПП та облаштовують його. Можуть займати і облаштовувати різні опорні пункти. Виконують перед самою грою контроль документів легального знаходження в Зоні, відсутність відчуженого майна та заборонених предметів. ВОП дозволено обшукувати та конфісковувати усе заборонене (окрім Моноліта, вони проходять по своєму списку дозволених речей).Уся конфіскація здається у Магазин. Деякі гравці (вибірково) можуть бути затримані до певного моменту (ігровий момент), Прошу військових не бити.
У самій грі ВОП контролюють КПП та кордон, що розділяє ігрову та неігрову локації.
Кордон представляє собою частину річки та певний відрізок суші. КПП та кордон може бути атакований з будь якої сторони. Також ВОП виконують рейди в Зону з метою перевірки документів і затримання усіх нелегалів. Можуть вилучати у затриманих від'ємне майно, а також артефакти, як заборонену для виносу річ, з подальшою передачею їх вченим.
Дозволено: на гру пронести лише по 200 шарів. Решту докупляють самі.

Можуть заключати тимчасові різні домовленості з Сталкерами та Бандитами.
Ворогують з Монолітом.

Сталкери.
Розміщується у Селищі Сталкерів, де облаштовують собі базу. Збирають артифакти та продають їх у торговців. Можуть виконувати різні квести, продавати різні ігрові речі (на території Бару), надавати різного роду послуги для отримання винагороди у вигляді ігрової валюти чи координатів схронів.
Увага! Сюжетні квести не оплачуються!
Можуть заключати тимчасові договори з Бандитами та ВОП.
Воюють з Монолітом.


Бандити.
Розміщуються у Анклаві, що є їхньою базою, та облаштовують його.
Промишляють грабежами гравців, торгівля полоненими, можуть брати винагороду за прохід підвласною їм територією, збирають артифакти (продати можуть лише в Магазині, в Барі заборонено). Можуть отримавати різну інформацію у бармена і на основі неї будувати свої плани.
Укладають тимчасові угоди з Сталкерами та ВОП.
Ворогом є Моноліт.

Моноліт (за наявності не менше 5ти гравців)
Розташовуються у Святилищі.
Фанатично налаштована група, що прагне якомога найбільше завербувати гравців для захисту себе та Зони. Вербують усі, кого можна взяти в полон. Для цього над полоненим проводять певний ритуал, після чого він зобов’язаний виконувати усі накази. Завербований шпигує на користь Моноліта і при необхідності стає на їх бік при бойовому зіткненні його групи і Моноліта. Завербованому заборонено повідомляти, що він підконтрольний Моноліту для будь кого. Він спокійно живе собі, не розкриваючи себе до певного моменту. Лише за наказом Моноліта гравець може викрити себе (у бойовому зіткненні, чи диверсії) і лиш після смерті, будучи викритим, звільняється від контролю.
Моноліту видається певна партія боєприпасів на певний термін. Для цього, один боєць в статусі «Мертвий» приходить до Магазину, де йому видаються боєприпаси. В залежності від завербованих, об’єм боєприпасів може змінюватися.
Моноліту заборонено збирати артефакти, вести будь яку торгову діяльність та мародерствувати.

Монстри.
За довільну невелику плату пропонується відіграти монстра.
"-Професоре, хочу прийняти участь у генетичних експериметах!"
Снорк.
Пересувається швидко, майже на чотирьох кінцівках.
Відіграти Снорка можна, взявши завдання в Лабараторії.
Убиває дотиком.
Уразити Снорка можна поціливши у спеціальну мішень на спині або ножем у спину.
Зомбі
Пересувається повільно та може вести неприцільний вогонь однією рукою короткими пострілами.
Відіграти Зомбі можна, взявши завдання у Лабораторії, або умовами ігрового режиму (умовним ураженням вірусу або психовипромінюванням).
Убиває дотиком.
Уразити Зомбі можна, поціливши у спеціальну мішені, які розміщені на спині та на грудях або ножем у спину.
Контролер.
Пересувається повільно. Може убити або перетворити на зомбі дистанційно (тримаючи у промені ліхтарика чи лазера протягом 30секунд).
Жерва, яка потрапила під дію Контролера, повинна зупинитися на місці і не рухатися. Після 30 секунд Контролер вирішує долю ураження - мертвий або зомбі.
Зомбі, які потрапили під контроль є безсмертні. Не відходять від Контролера більше ніж на 10 кроків, можуть ледь бубніти про допомогу(-Допоможіть! Мене захопив Контролер!).
Стріляють не прицільно однією рукою і звільняються лише після знищення Контролера. Після звільнення вважаються пораненими і потребують медичної допомоги.
Відіграти монстра можна, взявши завдання в Лабараторії.
Убити Контролера можна, поціливши чергою у спеціальну мішень на спині (ножем не можна).


Гра буде проводитися лише організаторською піротехнікою закритого типу "Корсар-4" та шарами вагою 0.23 грама.
Свої шари привозити і викуповувати за ігрову валюту лише снайперам.

При вході на полігон кожен гравець може мати при собі:
Невідчужуване майно:
1.Одяг, взуття, захисне спорядження, за бажанням - рюкзак, підсумок, портфель, корзина, чемодан та інші засоби для перенесення матеріальних цінностей.
2. Дощовик, плащ-намет, пінка, спальник, примус, чайник і т.д.
3. Ігрову зброю (крім ігрових моментів).
4.Аптечка неігрова, слуховий апарат, кардіостимулятор (перевірятиметься при перетину КПП).
5.Фляга армійського зразка будь-якої країни, "гідра", газ для зброї в балонах, ігрові та неігрові ножі, монокуляри та біноклі.
6. Фотоапарати, мобільні телефони.
7. Ліхтарі ручні і «наголовники», компас, годинник.
8. Сигарети, сірники та запальнички.
9. Персональні червоні пов’язки, червоні маячки.
Відчужуване майно:
1. Ігрові гроші.
2. Боєприпаси усі (висипаємо з магазинів).
3. Артефакти усі знайдені та різна ігрова атрибутика
4. Вода - вся, крім тієї, що у флязі чи "гідрі".
5. Гранати ручні, розтяжки, гранати до ГП, дими, сигнальні ракети усі.
6.Напої - будь-які, крім тієї, що у флязі/гідрі.
7.Ігрові бинти - до «нуля»
8. Батарейки для ліхтарів (запасні, з ліхтаря не виймати)
9. Ігрова документація (карта місцевості, ордер на квест, фото), крім перепустки та особистих документів.
10. Їжа- будь яка.
11.Алкоголь
Категорично заборонено грати у нетверезому стані.
Якщо помітимо, висловимо попередження.

Дослідницька лабораторія
Знаходиться в Зоні.
У ній є можливість взяти завдання у професора. Найнятися на охорону дослідницької групи. Самому прийняти участь у дослідах. Купити медикаменти. Вилікуватися від хвороб. Продати артефакт.

БАР «120ренген»
На локації напівлегально розміщений Бар, де гравці зможуть:
-заключати різні договора,
-торгувати,
-купувати усі необхідні речі (боєприпаси),
-продавати усі непотрібні речі,
-продавати артифакти (лише Сталкери)
-харчуватися та купувати продукти, воду, різні напої,
-купувати інформацію,
-отримувати ігрові квести.
Все це можна буде отримати лише за ігрову валюту. У Барі заборонено вести будь які бойові дії, але він залишається ігровим. ВОП може завітати з перевіркою документів. Захоплювати і тримати Бар під окремий контроль заборонено. Також, радіус у 50 кроків рахується «небойовим».
Торговець проводить усі операції за цінами, які відрізняються від цін у Магазині.
Магазин "Струмок"
За межами ігрової локації знаходиться ігровий Магазин, де гравці можуть:
-купувати необхідні речі,
-продавати зайві,
-купувати боєприпаси,
-продавати артифакти (Сталкери та Бандити),
-купувати інформацію,
-купувати провіант.
-безкоштовне харчування Моноліта у статусі мертвих та отримання боєприпасів.
Ціни в Магазині відрізняються від цін в Барі. Будь ласка, уточнюйте у торговців.
Шлях до Магазину пролягає через КПП, або, нелегально перетнувши, кордон.
Перед грою, усі прибулі гравці, без винятку, повинні пройти у Магазин. Там вони зможуть отримати ігрові документи та
певні роз’яснення та додатково (за бажаням) обміняти певну суму на ігрові гроші. Така можливість буде доступна лиш перед грою. Далі, розраховуйте на свої сили.

Ігрові бази.
Ігрові поселення/бази розміщуються у порожніх будинках. Щоб переночувати достатньо буде мали лише коримат чи спальний мішок. Можна буде поставити палатку, але вона рахуватиметься ігровою і не може бути захистом.
Забороняється:
Руйнувати базу(будинки, палатки)
Переносити палатки чи спальні місця.
Кидати у житлові приміщення різну піротехніку.

За можливістью для повноти ігрової атмосфери мати у таборі портативну аудіколонку з записаними тематичними треками та музикою
(за деталями звертатися до мене - Ramzes)

Квента та історія. Неігрова поведінка
Задля забезпечення повноти атмосфери гри, обов'язково придумати свій художній образ та історію потрапляння в Зону Відчуження. Вести діалоги та будь які домовленості слід дотримуючись свого ігрового образу. Будь яка неігрова поведінка, типу –«О чувак. Ти давно в страйку?» або «Як мені Мертвяк найти?», розцінюватиметься як «Неігрова поведінка», яка руйнує всю атмосферність гри, і буде ігнорована співбесідником.
Ігрова пам'ять.
Кожна ваша ігрова смерть не повина порушувати вашого ігрового образу та атмосферності гри. Вважається, що оживший гравець не пам'ятає обставни своєї смерті.
Забороняється пригадувати супротивнику свою смерть і усі витікаючі з неї обставини. Якщо супротивник вилучив від'ємне майно, то пригадувати це супротивнику ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ! Краще вважайте ці речі загубленими, або пропаденими.

Злісні порушники цих правил будуть покарані.

Дрескод.
Взагалі найболючіша тема у сталкері, але ми вже граємо не одну гру і тому ця гра буде якомога суворою до антуражу.
Сталкери.
Верх- світла куртка, олива, афганка, або подібне.
Низ-світлі джинси чи інші світлі штани, в окремих випадках дозволений камуфляж(горка).
Взуття будь яке.
Протигаз або респіратор розміщений на видному місці.
Обов’язковий рюкзак чи «вещмішок».
Контейнер для артифактів (для тих хто збиратиме артифакти).
Нашивка «Сталкери»
94706
Заборонено всілякі розгрузи та системи (звикайте в кармани все пхати)

Військові(ВОП)
Камуфляж, розгрузи і т.д. Броня і каски бонусу не додають.
Нашивка «МВС України»
94704

Бандити.
Усе чорне чи темно-синє. Спортивки, кожані плащі, жилетки, куртки.
Рюкзаки за бажанням.
Контейнер (хто буде збирати артифакти).
Нашивка «Бандити»
94705
Заборонені камуфляжі та розгрузочні системи будь якого типу.

Моноліт
Камуфляж урбан, світлий гірський, світлий пустельний. Розгрузочні системи коричневі чи чорні.
Протигази чи респіратори на видному місці.
Рюкзаки за бажанням.
Нашивка «Моноліт»
94707

Усі хто приїдуть і знехтують правилами дрескоду не будуть допущені до гри. Сумно буде провести добу за межами локації, або за стільки кілометрів повертатися додому.

Дух Зони
Для взаємодії гравця з організатором, вирішення, або уточнення питань під час гри, вводиться напів-ігровий персонаж - Дух.
По території буде ходити переодягнений Ramzes із посохом, що світитиметься. Якщо посох світиться, то Дух є активним.
Щоб звернутися до Духа потрібно:
-піднявши дві руки, підійти до Духа;
-зупинитися перед ним;
-встати на одне коліно (будь яке);
-звернутися у ігровій формі, типу: "О, Дух Зони, я б хотів тебе запитати...", або "О, Великий Дух, дай відповідь на питання..."
Дух відповість на твоє питання у подібній ігровій формі. Інколи можна буде отримати цінну пораду, відкрити якийсь секрет, або поділитися певною інформацією. Все залежить наскільки ти віриш і наскільки часто звертаєшся до Духа.
Забороняється:
-звертатися до Духа, якщо він не є активним;
-зветатися в неігровій формі;
-стріляти у того, хто звертається, або тому хто звертається (рахується, що той, хто звертається перебуває у трансі);
-взаємодіяти з Духом проти його волі.
У Духа увірують усі, незалежно від сторін.

За дотриманням правил слідкуватимуть організатори та «скриті» судді.
Усі, хто порушував протягом гри правила (страйбольні або ігрові), будуть публічно на фінальному шикуванні занесені у «бан-лист». Дані такого листа будуть розповсюджені на усі ігри регіону та за його межами і діятимуть рік.
На фінальному шикуванні відбудиться нагородження кращих та найбільш ідейних гравців.



(можливі доповнення) ©Ramzes

Sp0wN
27.05.2018, 03:23
По можливості (фінансовій й часовій) плюсонется одна монстра.
Буду старатися так, щоб все було файно...

Harmont
28.06.2018, 12:09
Презентація локайції. с.Трибухівка Дунаєвацького р-н. Хмельницьклї обл.
https://youtu.be/GSAA4SKo_8g

R.o.m.a.n
18.07.2018, 21:55
Народ! Кто едет из Львова или другого крупного города с этого направления? А то не знаю как добираться буду пока и хотел бы с кем-то объединиться.

ZarV
23.07.2018, 18:18
Кто будет ехать с Хмельницкого или через и сможет подвезти?
P.S. ссылка на вайбер нерабочая...

Olga_Salamandra
25.07.2018, 09:08
1. Коты-Варвары
2. 4 +
3. Бандиты
4. 0676796464 Миха

Harmont
25.07.2018, 14:50
Коти Варвари.
Підтверджено.

Zombes
26.07.2018, 22:24
У меня возникло пару вопрос после прочтения.
Можно ли привезти свои шары и сдать их в магазин как было в прошлый раз? Мне к снайперке 25 шары не подходят.
Я полностью поддерживаю атмосферу и дрескод, но откуда вдруг у монолита появилась темно-синяя форма как у наёмников, а у сталкеров КЗС и камуфляж, которых в игре нет?
И ещё момент с зомбированными не понятен, в той же игре они умирают так-же как обычные люди, так-как по сути они ими и являются. И уж тем более они не кричали о помощи и захвате контролёром.
Не сочти за хейт) Но это довольно странные моменты.

Harmont
26.07.2018, 23:46
Ваші пропозиції та зауваження були переглянуті.

ZarV
27.07.2018, 13:57
Співпраця можлива? Можу наробити енергетиків і артефактів...

https://drive.google.com/file/d/1LbJZcj-pqzoD3-Nx4Tl3RuDnvs7Ppx3D/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1LbJZcj-pqzoD3-Nx4Tl3RuDnvs7Ppx3D/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1eAOnVstFIHhvh4185blTpJ14WF6MsUlL/view?usp=sharing

zagnit
29.07.2018, 11:10
Пропоную перевіряти дресс-код ще до гри - всі хто реєструється, скидують організаторам фото зі своїм зовнішнім виглядом який має бути на грі. Це зніме зразу ряд питань.

P.S. Як на мене, 1 бункер або 3 механи шарів які не можна віджати - це дууужее багато. Шари -основне шо треба для комфортної гри, і коли в їх в тебе з самого початку достатньо, то пропадає майже весь сенс виконувати завдання. Так було минулого разу, всі зразу ж ходили і шукали з ким би пострілятись. Зрівнючи з "Новим Едемом", на вході у гру давали 20 шарів, і перше шо було в думках - нема чим воювати, треба йти і виконувати якись квест. Відчужувались всі шари, що спонукало робити "нички" з боєкомплектом.

Це ж в першу чергу рольова гра а не педулово...

FUnCooKie
29.07.2018, 21:13
Стоп,а дресс-код не до игры проверяется?
Всегда это до игры при регистрации делалось.
Пушо на самой игре уже куда?

zagnit
29.07.2018, 21:44
Стоп,а дресс-код не до игры проверяется?
Всегда это до игры при регистрации делалось.
Пушо на самой игре уже куда?

Я имел ввиду до приезда. Прошлый раз дресс-код проверялся при выдаче документов и общем построении

mavisson
30.07.2018, 13:04
Олег, так уже ж фотодопуск вроде. Там вайбере переписка идет как и в прошлый раз..

Harmont
30.07.2018, 14:11
Організатори маю право запросити фото для допуску. Без підтвердження попередня реєстрація не дійсна. Гравці, які по приїзду не відповідатимуть антуражному вигляді до гри та на ігрову локацію не допускаються.

zagnit
30.07.2018, 16:19
Недоступна ссилка на інвайт вайбера

Harmont
31.07.2018, 18:43
https://invite.viber.com/?g=BqSym4uMDUYKRxLgsERVZ8TSYPI_gO94

Олексій Марчук
31.07.2018, 19:34
Внеком
Skiff
1+

Harmont
01.08.2018, 08:30
Олексій. Підверджено

rokos666
03.08.2018, 09:12
1.Тульчин СК*АМБРЕЛЛА*
2.5-8
3.монолит.
4.0639595637

Harmont
06.08.2018, 22:41
Стан попередньої реєстрації на 06/08/18
Моноліт - відкрита. Реєстрація групами від 5 до 10
ВОП - 1 чоловік. Рєстрація відкрита.
Сталкери - 8 чолловік (триває)
Бандити - 4 чоловік (триває)

Harmont
14.08.2018, 14:06
Стан попередньої реєстрації на 17/08/18
Моноліт - відкрита. Реєстрація групами від 5 до 10
ВОП - 1 чоловік. Рєстрація відкрита.
Сталкери -20 чолловік (триває)
Бандити - 12 чоловік (триває)

Ulan
21.08.2018, 21:59
Добрый день.
Хочу приехать к вам на игру с Черкасс. Есть несколько вопросов по игре:
1) Костюм Заря даёт какие то преимущества вольнику.
2) Как будет проходить выброс, где от него укрываться, если не успел, как отыгрывать зомби.
3) Почему запрет по алкоголю (в умеренных дозах) в игре он выводил радиацию. Почему здесь запрет.
4) На игре будет прокачка персонажа, опыта или снаряжения?

Harmont
22.08.2018, 22:28
Відповідь надіслана у приватні повідомлення.

Псиx
23.08.2018, 15:09
1. Псих
2. Винница
3. Мастерская
4. за ....

Tony Montana
23.08.2018, 16:53
Montana
Вінниця " Вовкодави "
Вільний
0939781078

Harmont
24.08.2018, 01:35
Попередня реєстрація закінчена! 0967738537

MAXkiller
27.08.2018, 12:53
Ну тогда братва тоже черканет пару строк. И так подведем итоги по игре: эта игра мне напомнила самый первый сталкер когда я был еще сталкером, холил и собирал арты, делала заказы для ученых и бармена. Рома огромное спасиба за такую настальгию. ( первый сталкер был тоже ромын)
Кто-то писал что бандосы переиграли- возможно, но иначе сталкера по зоне ходили б как дома ( военные немного не доделали свою роботу с проверкой документов и отжымом артов и всех подозрительных предметов. Поэтому мы решили немного ускорить всех.
Огромное спасибо бармены. Сыграл антуражненько. Ценавая политика сначала испугала патроны-бабки-квесты, но в итоге есле будет МНОГО ПАТРОНОВ ВЫЙДЕТ ТУПОЕ ПЕНДУЛОВО а не сталкер. ( ето мое мнение и оно может отличатся с вашим. Я приехал на СТАЛКЕР) Поетому по ценам я промолчу.
Огромное спасибо за вкусную еду ( борщ. картошечка, сосиски, ПИВО) вобщем бар антуражный)))По поводу отношений бармена и бандосов. Росценки для нас такие де как и для всех. Бабло просто так мне никто не давал ( кроме ученых и сталкеров еа которых я наводил ствол))) мы постоянно чтото выдумывали о том где взять бабла и так чтоб ниче не делать. На нас работала куча сталкеров и даже некоторые военные. Вобщем по плюсам еще много можно писать и розписывать. Хотелось бы сказать и минусы. Екзоскелет в данном случае вносит ооочень большой дизбаланс. Когда 20 человек не могут вынести 1 в екзе( он же не Тонни Старк???) Господа орги пересмотрите екзу. Не хватало очень монолита. Хотяб 2 человека. Итог для меня 8 с 10 (10 с 10 даже игра сталкер не может получить))?? Проэкт очень поднялся на уровне квестов, економики да и организации. Все большое спасибо. До новых встреч))))

Псиx
27.08.2018, 20:26
Кратко все глазами Бармена. Я отброшу общую сюжетную линию и буду только о себе. Возможно, это немного перевернет некоторые моменты.
Я сталкер/бандит/военный, который 16 лет назад ушел на задание, повредил ногу, попал во временную аномалию (где пару часов там, оказались 15 годами здесь) и открыл свой бар в Зоне. Прошла информация. что кто-то располагает рецептом по лечению моего недуга. Прошу всех (пофиг на группировку, нога важнее) отыскать. Я не знаю у кого из обитателей Зоны он есть.
Спустя пару часов уже знаю, что это сталкера. Спустя еще пару часов знаю, что это Ной… // на самом деле информацию мне так никто и не принес. На квест просто почти все забили.
Саламандра просит тихонько получить определенную папочку у конкретного сталкера. Бар обещает решить данный вопрос. У паренька оказалась дискета и документы. Предлагаю 50 баксов… Просят 400… Много…. Пытаюсь сбить цену не привлекая внимания… Не повелись. Отказались. Понимаю, что страдает репутация… Размещаю заказ «за голову» и документы среди других сталкеров… // ребята чет как-то в итоге и хотели… но непонятно что именно в итоге они хотели ибо мой заказ не выполнили…
В итоге умелыми манипуляциями все таки получил я от сталкера те документы с дискетой. Цена: 60 баксов и информация… Не слишком большой минус взамен репутации… Учитывая, что информация была предоставлена не только им -))
Бандиты берутся отловить Ноя. Успешно цапают его и приносят мне рецепт / / Урааааааа. Плюсик в карму бандосов
Отправляем с рецептиком уже проверенного человечка к ученым. Узнаю, что есть все, кроме вытяжки из спинного мозга снорка. Начинаем охоту за данным порождением Зоны…
… и значит приходят ко мне два сталкера и говорят, что знают, где живут снорки. Дай денег. Ну ок, порешали. Заплатил. Они ушли. Рядом стоят Бандиты (Саламандра). "Видела тех двоих? Продали инфу. если не подтвердиться - вы знаете что делать. Сто за каждого". Пожали руки. Отправляю Сталкеров на охоту. Увы…. ничего не принесли. Даю зеленый бандитам. Спустя полчаса-часик приносят мне две жидкости. Великолепно! // Как оказалось, ребята продали мне инфу про снорков и сами же их отыграли. А не нашли в нужном месте потому, что не успели переодеться. Мужики, вам за инициативу плюс. Оценил, но узнал увы не сразу.

Бандиты взялись отнести все нужное к ученым. Приносят таблеточки. Просят крайне мало. Подстава? Быстро отправляю с поручением о проверке к ученым Сталкера. Все ок. Лекарство! Бандиты получают свои деньги и глубокую благодарность Бара.
В течении дня достали военные со своим непонятным «дай денег». Зло отомстил парочкой диверсий на мосту.

Утром от двух сталкеров узнаю, что бандосы увели экзу у военных // горжусь черными -))
Приходит командир бандитов, понимает, что я знаю про экзу. Обижается на сталкеров, но отводит меня в сторону и сливает инфо про то, что меня должны штормить военные. // уже догадывался о чем-то подобном. Спасибо сталкерам, которые шепнули насчет моих личных документов, но реально продешевили с их ценой.
У Михи появился чудесный план, как использовать экзу. Меня пытаются нагнуть военные, а тут они приходят в экзе и аргументируют воякам, почему те неправы. Взамен у них контроль бара и откат в 10%... // Серьезно? Миха, а ты не офигел?
Предлагаю ради забавы похитить ученого. Согласились. Ушли похищать. Кажись все бандосы ушли… Размещаю заказ среди сталкеров, что куплю часть экзы, которая находится на базе бандосов… // зачем просил – не знаю. Сонные мухи летают быстрее. Вместо того, чтобы рвануть, вы пошли собираться хрен знает сколько времени.
Вернулись бандиты. Впарил им кровь снорка для ученого ради веселья. Обещали ввести. Увели ученого. Долго пытали. Просили выкуп у другого ученого. Развернул атаку сталкеров на базу бандосов. Спалила Саламандра. Дал заднюю (нифига не нау, они сами) // снова затянули штурм, не захотели обходить…
Затем в районе базы бандосов прогремел взрыв. Помянули ученого. Поприветствовали нового ученого. Экза уничтожена взрывом. К бару прибежал снорк подозрительно похожий на первого ученого. Убили. Отрезали голову. Прибили голову и сменили вывеску на «У юного снорка»
Тишина… спокойствие… Завалились военные и обвинили в пособничестве бандосам… Отвертелся на определенное время. Гады хотят бар оттяпать… Кипя отправил сталкера подорвать мост. Веду агит.работу среди присутствующих на Баре Вольников. Пытаюсь настроить против военных. Говорю о необходимости обьединиться в Свободную от всех группу // зачем распинался – не понимаю даже сейчас. Ноль на массу
Заваливаются военные. Угрожают арестом. Пытаются арестовать. Понимаю, что у них несогласованные действия. Быстренько ищу нишу. Фуууух… Еле выкрутился. Стремно. Отправил привет бандосам. Попросил прийти срочно. Пришли. Рассказал картину. Мол, если отожмут военные бар, то прощай гарантия безопасности и свободное шатание вольного народа. Не будет промысла. Миха (а именно он пришел) крайне удивился, что сталкеры на баре не вступились за меня и за безопасность. // помянули чью-то мать.
Общими усилиями подняли в строй сталкеров… В ходе боевых действий был ранен во вторую ногу. Пляяяяять… Кузьмич, я запомнил! Ходи оглядывайся теперь!

И так. Топ три моих личных благодарочки.
Третье место. Упомянутый выше Кузьмич. Отличная роль контуженного в боевых действиях военного. Твою логику не мог понять никто. // я знаю какие грибы ты нашел
Второе место. Монтана – из-за твоей речи думал, что ты набухался в один момент. Но не мог понять когда. Только после игры я узнал, что это был побочный эффект от вакцины. Красава!!! Отыграл на ура!
Саламандра! Ты топ в этой игре -=)) Вести с тобой общение и торговые дела у стойки было одно удовольствие. Я аж вспомнил один эпизод из сказки Толстого, когда лиса Алиса и кот Базилио шептались между собой желаю развести Буратино. Ух… Великолепно помурчали. Пять баллов.

А в эпилоге… Проект «Сталкер» – это не просто педулов. Это ролевой проект. Это театр. И чем больше ты живешь персонажем – тем интереснее мир. Это именно тот проект, который делают Именно игроки. И кайф получают взаимодействуя друг с другом. Здесь нету «шаров», «квестов» и «кто меня убил»…

Всем спасибо. По приезду домой чуть не начал сбивать у маршрутчика цену з проезд -))

Tony Montana
30.08.2018, 21:41
Ну вот и первая глава
https://youtu.be/4siGrofjVlw

ZarV
31.08.2018, 10:02
Я теж тохи напишу, Є деякі недоліки, а саме: треба було пояснити людям, які одягали екзу, що треба повільніше рухатися, екза ж додає силу і витривалість, але натомість важить багато і знижує швидкітсь, а то вояки в екзі крутилися навколо як дзига, чесне слово... Те що є певна кількість попадань, це добре, але хотілося б, щоб гранати "оглушали" екзу і на певний час вона ставала нерухомою, бо з*явилася недостовірна інфа з Бару, що екзу можна зняти гранатою... Взагалі гра сподобалася, правда так грошима і не розжився))

FUnCooKie
31.08.2018, 21:21
Полкило отсебятины со Львова...

В принципе,говорить и рассказывать об игре можно много,впечатлений и всего связанного с игрой хватает.Но постараюсь о главном.

О подготовке.
Сказать,что проделал какую-то колоссальную работу,не скажу.Но постараться собрать образ сталкера-нейтрала в "Заре" постарался,насколько это было возможно.Вроде,народу на игре даже понравилось. :) Спасибо также ребятам,которые поехали со Львова и что у одного из нас в наличии был транспорт.Не в обиду,но полигон от Львова находится таки неблизко и французы подобные расстояния описывают "je benya" :D

О полигоне.
Еще посмотрев видео,захотелось поиграть на такой локации.Как минимум потому,что на такого рода локациях ещё не играл.Однако,на видео показана не вся локация.Помимо заброшенной деревни,леса вокруг и дюн,которые оказались карьером на локации была речка,которая пересекает локацию поперек в двух местах и мост через неё.Хотя,приехав домой и пересмотрев видео с превью,понял,что и на видео всё это было видно,просто,я не до конца правильно воспринял картинку и не до конца был внимательным.По приезду,увидев локацию, картинки "ожидание/реальность" совпали,что не могло не радовать.Приехал,однозначно,не зря.

О движке.
В принципе,больших изменений с прошлой игры в Дружбе "Грибочки на зиму" лично я не ощутил,но это субъективно.Как и в прошлый раз, "соображали на троих" - сталкеры-бандиты-ВОП. Предполагался "Монолит",но не,то не,нам больше будет ;) Разобрались сами. Некоторые спорные моменты движка,как я понял,не отыгрывали.Так,мне кажется,и было лучше. На следующую игру можно и нужно доработать напильником.Как,например,перевод участников на ПДА посредством приложения на Android и Wi-Fi адаптеров,которые будут составлять мир зоны (аномалии,очаги радиоактивности,пси-излучение и т.д.). Как я понял,Рамзес и сам не против.

О самой игре.
Играть было интересно во всех отношениях.Было "вкусно".Желание продолжать игру оставалось от начала и до конца.Возможно,из-за того,что еще до игры сам себе придумал,какой она будет и так и играл в своём мире,разумеется,в пределах правил игры,не идя поперек движка.В конце концов,орги дают базис для игры,саму игру создают игроки.
Признаться,через мост по пропуску я прошел всего один раз - в самом начале игры :) На вопрос "А реку пересекать можно?" поступил ответ "Места ищите...". Два раза повторять не пришлось!Места были найдены,причем,два.Одно выше,второе - ниже по течению,относительно моста.Причем, одну из точек,своего рода плотину, соорудили мы сами.После это шутили: не зря на шевроне бобёр :D Большой плюс,что на игре было питание.Но,в отличие от прошло раза,когда "война войной,а обед - по расписанию", на этой игре нужно было самому приобрести обед за игровые деньги,то есть,малость подсуетиться,чтобы их получить.Пушо за стартовые 12$ далеко не разгонишься :) Нам так и сказали в начале игры."Что купишь на двенадцать долларов?" - "Ничего!Разве что скинетесь." Бльо...Ну ладно.И побрели мы играть с 24-мя шариками у каждого и пропуском до 15:00.Собсно,пропуск потом остался как памятка об игре(читай выше о двух переходах через реку). :) Поначалу передвигались по полигону расстояниями,которые описываются всё тем же французским словом "je benya"(какой универсальный французский :) ),с целью разведки.Как результат: нас никто не видел,у нас же - полигон как на ладони.После такого рейда для себя знали как и куда пройти в тайне от посторонних глаз.В принципе,на игре успел всё: выполнять квесты,собирать артефакты,один тайник нашел,какие-то квестовые детали от чего-то и для кого-то,взаимодействовать с зоной и её обитателями,как и игровыми,так и NPC.Не успел только отыграть монстра. =) Всем этим миксом событий под конец остался доволен!

Об антураже.
Как и было написано в анонсе,он остаётся "самой болезненней темой",хотя,сказать,что всё совсем плохо не скажешь.В общем,глядя на картину,вот тебе сталкеры в штормовках и джинсах или "горке",вот тебе бандиты,облаченные в черные и вон он ВОП в СИБЗах по периметру.Но,признаться,были игроки,которых даже в оптику не всегда различишь,какого они рода и племени.Поэтому моё ИМХО,стоит немножечко детальней вникнуть в суть мира зоны и антуража персонажей в ней.То же самое касательно отыгрыша.В целом,ты понимал,что ты находишься в игровом мире зоны,как должен себя вести и почему тот или иной персонаж ведет себя так,а не иначе.Но,опять же,были персонажи,которые прямо не знали,как отыгрывать тот или иной игровой момент или персонажа. Раз уж все хотят,чтобы проект развивался,так давайте делать это вместе.


Под итог скажу,что приехал не зря,усилия на игре и до игры потрачены не зря.В общем и целом игра удалась и вполне мне понравилась.
До новых встреч!Жду следующей части!

Tony Montana
02.09.2018, 14:54
https://youtu.be/rdNA6cAn56s

Tony Montana
17.09.2018, 19:01
https://youtu.be/1kj-T-p_IkA

---------- Сообщение добавлено в 20:01 ---------- Предыдущее сообщение создано в 20:00 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=LkSTS2qUY6A&t=569s

Tony Montana
29.09.2018, 18:24
https://youtu.be/chOhNvEP2ds