Великобританія - озброєння

  1. DevilDriver
    DevilDriver
    SA80 A2 L85 Individual Weapon
    Індивідуальна зброя


    SA80 це маркування для революційного сімейства штурмових гвинтівок.
    При поступленні на озброєння виявилось, гвинтівка була настільки точною, що тести армії по влучності стрільби почали вимагати перегляд результатів.
    SA80 A2 являєтся індивідуальною зброєю (IW), а також і легкою зброєю підтримки (LSW).
    Це стандартна зброя армії Британії.
    Створена компанією Heckler & Koch, під патрон стандарту НАТО 5,56 х 45 мм.
    На SA80 можуть бути встановлені приціли SUSAT і нічні приціли третього покоління.
    В 2002 році зврахуванням опиту роботи зброї SA80 з'явились нові розробки, які привели до створеннясерії SA80A2 – самою надійною зброєю даного типув світі..
    Надійність і точність, універсальність і ергономічний дизайн роблять цю гвинтівку першокласною системою озброєння і виводить в світові лідери в області стрілковогї зброї.


    Калібр 5.56 mm
    Вага 4.98 kg (з повним магазином і оптикою)
    Довжина 785 mm
    Довжина ствола 518 mm
    Початкова швидкість кулі 940 m/s

    Магазин 30-round magazine
    Ефективна дальність 400 m
    Темп стрільби 610-775 rpm



    SA80 може бути оснащена підствольним гранатометом(UGL)
    Система складається із AG-36 (40-мм гранатомет) виробнитства фірми Heckler & Koch і прицілу фірми EO Tech Holographic.
    Даний комплес видається в піхотних підрозділах із розрахунку один комплекс в підрозділі, це дозволяє посилити вогневу міць підрозділу для створення ефективної протидії на дистанції 350метрів.



    Перевагою системи UGL в низькій віддачі, простоті використання, зменшена вага боєзапасу, і можливісь мати під рукою гранату продовжуючи стрільбу із SA80.
    На даний час помимо звичайних боєприпасів до системи розробляються димові і світові гранати.
    Планується оснастити піхотний взвод із розрахунку 6 (шість) комплексів на взвод, що дозволить значно збільшити потужність і плотність вогню.


    Вага 1.12 kg (6.1 kg combined)
    Початкова швидкість гранати 76 m/s
    Темп стрільби 5-7 rpm

  2. DevilDriver
    DevilDriver
    SA80 A2 LSW
    Легка зброя підтримки


    Має більш важкий і довгий ствол, що дозволяє вести вогонь з великою початковою швидкістю кулі і точністю, ніж стандартна гвинтівка SA80.
    При стрільбі можна використовувати інтегровані сошки і стандартний оптичний приціл SUSAT, LSW являється точною і надійною зброєю. Надійністьскладає 95%, цей показник вижчий ніж в любого представника сімейства SA80.



    Калібр 5.56 mm
    Вага 6.58 kg (з повниммагазином і оптичним прицілом)
    Довжина 900 mm
    Довжина ствола 646 mm
    Початкова швидкість кулі 970 m/s
    Магазин 30-round magazine
    Ефективна дальність 1,000 m
    Темп стрільби 610 - 775 пострілів в хвилину
  3. DevilDriver
    DevilDriver
    Кулемет "MINIMI" M249 PARA (L110)

    Даний кулемет знайшов своє місце в рядах Британської армії досить швидко за свою надійність, точність і вогневу міць. На даний момент цим кулеметом озброєні всі піхотні частини британських війск. Вінявляється прекрасною зброєю підтримки в вогневих контактах на близьких та средніх дистанціях.



    Загальні характеристики M249 (PARA):
    Країна: Бельгія
    Калібр: 5.56x45mm NATO
    Нарізи: 6, прав.
    Вага: 7.1 кг
    Довжина: 914 / 776 мм
    Довжина ствола: 349 мм
    Подача: лента або магазини
    Темп стрільби: 700 — 1000 пострілів в хвилину
    Початкова швидкість кулі: 875 м/с
    Ефективна дальність: до 800 м


    Мінімі калибру 5,56 мм — один з багатьох вдалих зразків зброї компанії «Фабрик насьональ». Його розробка почалась з 1960-х років, на початках зброю планували під патрон М193 5,56 х 45 мм, але пізніше переробили під патрон SS109 5,56 х 45 мм. Прототипи зброї появились на початку 1970-х років, але серійне виробництво кулемета почалось тільки в 1980-х. «Мінімі» працює по схемі відводу порохових газів із каналуствола і має обертаючий затвор, який закривається за допомогою пристрою, запотентованого фірмою FN. Подача відбувається завдякі патронній ленті, яка зазвичай знаходиться в пластиковій коробці на 200 патронів. «Мінімі Пара» призначений для повітряно-дисантних військ, в нього вкорочений ствол довжиною 347 мм і телескопічний приклад. Випускаєтся також «Мінімі» Мк 2, який містить всобі ряд незначних нововведень (наприклад складну рукоядку заряжання), які полегшують використання кулемету при головних деталей основної версії. Зброю прийнято на озброєннія багатьох країн, включно Австралію, Великобританію, Бельгію, Канаду, Францію, Індонезію, Італію, Нову ЗеландІю, Шрі-Ланку, Швецію і Об'єднанні Арабські Емірати. Кулемет випускається в Австраліі (Тип 89 «Мінімі») і в США (М249 SAW). Як правило, «Мінімиі» стріляє з встроїних сошок, але можна використовувати триногу.


    В залежності від комплектації і країни виробника, Minimi може мати приклади і цівку різної конструкції, кріплення для оптичних і нічних прицілів, і т.п. Керування вогнем — за допомогою пістолетної рукоядки зі спусковим крючком, режим вогню — тільки автоматичний.

    Британські версії кулемета M249 PARA: L110A1, L110A2, L110A2E1

  4. DevilDriver
    DevilDriver
    General Purpose Machine Gun (GPMG) (FN MAG)
    Основний кулемет



    L7A2 основний кулемет (GPMG)з ленточной подачею, патрон калібра 7,62 х 51 мм, являеться кулеметом загального призначення, який може бутивикористаний в якості ллегкої зброї іхоти, так і в ролі станкового кулемета, якийможе вести непреривний вогонь (SF).
    В ролі SF, кулемет встановлюється на станок і оснащується оптичним прицілом, обслуговує кулемет команда з двох чоловік, які згруповані в кулеметний взвод вогневої підтримки на рвні батальйону. В SF режимі, GPMG, з командою із двох чоловік, призводит 750 пострілівв хвилину на відстані до 1800 метрів.


    Основний кулемет GPMG може використовуватись піхотинцем в ролі ручного кулемету (LMG), однак, в наш час в більшості полків замінені на більш легкі 5,56 х 45 мм Minimi. Розкладні сошки використовуються для стрільби з GPMG в ролі LMG.
    Версіі GPMG встановлені на більшість транспортних засобів і деяких вертольотах..



    Калибр 7.62 mm
    Вес 13.85 kg (с лентой на 50 патронов)
    Длина 1,230 mm (на сошках)
    Длина ствола 629 mm
    Начальная скорость пули 838 m/s
    Питание Пулеметная лента на 100 патронов
    Эффективная дальность 800 m (стрельба с сошек), 1,800 m (стрельба со станка)
    Темп стрельбы 750 rounds per minute

  5. DevilDriver
    DevilDriver
    L128A1 COMBAT SHOTGUN
    Армійський бойовий дробовик



    Армійський дробовик даного типу почав поступати в війська в 2008 році і набрав популярності в піхотних частинах. За основу взятий дробовик Benelli M4 Super 90 італьянскоі фірми «Benelli Armi Spa». По внутрішній армійській класифікаціі в Великобританіі цей дробовик отримав маркування L128A1. Полуавтоматичний дробовик, оснащений голографічним прицілом «EOT» являеться чудовою зброєю для «скаута» (point man) через свою велику зупиняючу силу і здатність швидко вести плотний вогонь по достатньо великому сектору.


    Скаут — ключева персона, яка несе найбільшу відповідальність а також більше за всіх ризикує бути вбитим підчас зіткнення з противником. Від того наскільки скаут уважний, залежить його життя і життя його товаришів. Тому важливо, щоб скаут міг миттево зреагувати на раптово виникнуту загрозу, а саме — відкрити вогонь на придушення, тим самим перехопити ініціативу і виграти час, заякий він і його група зможуть знайти укриття і почати бій.




    Техничні характеристики дробовика:
    Максимальна дальність прицільного пострілу - 130 м
    Оптимальна дальність: 40 м
    Довжина: 1010 мм (звисунутим прикладом), 886 мм (з убраним прикладом)
    Вага: 3.8 кг
    Магазин: встроіний, на 7 патронів
    Калібр: 12 (18.4 мм)
    Режим стрільби: полуавтоматичний


    Дробовик можна закріпити на 1-точічний ремінь,або на стандартному ремні,який йде до штурмової гвинтівки SA80.


    Ця зброя дозволяє вести вогонь без довгого прицілювання, що робить його незамінною зброєю на близьких дистанціях, в умовах міста чи в умовах густої рослинності з поганою видимістю

  6. DevilDriver
    DevilDriver
    L129A1 Sharpshooter rifle / LMT LW308MWS
    Снайперська гвинтівка



    Калібр: 7.62х51 NATO (.308Win)
    Механізм: газовідвідний, самозарядний
    Ствол: 406 мм
    Вага: 4.5 кг
    Довжина: 900 - 990 мм
    Магазин: 20 патронів

    Снайперська гвинтівка L129A1 поступила на озброєння британської армії в 2010 роки. Ця гвинтівка з'явилась на світ в результаті накопичення бойового опиту англійського контингенту, діючого в Афганістані. Афганскі моджахеди, розуміючи переваги піхоти НАТО в ближньому бою, в останнійчас перейшли до тактики обстрілу конвоів і піших патрулів контингента с дальності порядка 500 метрів і далі, використовуючу зброю калібру 7.62х54R (кулемети ПКМ, гвинтівки СВД і іх китайскі аналоги). Зброя калібру 5.56мм НАТО, штатне для більшості краін нато НАТО, на таких дистанціях неефективне, і в результаті арміі багатьох краін почали проявляти активний інтерес до самозарядних гвинтівок під патрон 7.62х51 НАТО, оснащених оптичними прицілами які дають можливість вести вогонь на дистанції 800 метрів. Таким чином арміі краін блока НАТО своім власним опитом зайвий раз підтвердили правельність концепціі, закладеній ще 50 років тому в радянській гвинтівц СВД. У випадку з англійською армією, нова гвинтівка, отримавши класифікацію "Sharpshooter rifle"(гвинтівка для влучного стрілка), має використовуватись на тактичному рівні як засіб посилення вогневої міці піхоти, яка діє у відриві від засобів підтримки (бронетехніка, станкові кулемети, миномети) або при їх недостачі. Английска армія оголосила конкурс, в якому приймали участь чотири самозарядні гвинтівки калібру 7.62х51 НАТО - HK 417 з Німеччини, FN SCAR-H Mk.17 з Бельгіі, Sabre Defense XR-10 з Великобританіі и LMT LW308MWS(LM7) з США. По результатам конкурсу на початку 2010 гроку американська гвинтівка LMT LW308MWS (LM7) виробництва компаніі Lewis Machine& Tool Co була визнана найкращою і прийнята на озброєння під індексом L129A1.



    Снайперська гвинтівка L129A1 - самозарядна, викорістовує газовідвідну автоматику з прямим відводом порохових газів в затворну раму за типом Стонера (аналогічно гвінтівкам AR-10 і M16). Конструкція ствольної коробки і затвора групи також Стонеровская, з тою відмінністю, що жорстка алюмінієва цівка виконана заціло з верхньою частиною ствольної коробки. Ствол виконаний з нержавіючої сталі і консольно вивішений усередині цівки. Ударно-спусковий механізм забезпечує тільки поодинокі постріли, важіль запобіжника виведений на обидві сторони зброї. Живлення патронами - з 20-зарядних коробчатих магазинів, в конструкції передбачена затворна затримка. Гвинтівка штатно комплектується регульованим телескопічним прикладом типу SOPMOD. Прицільні пристосування встановлюються на інтегральні направляючі типу Picatinny, і включають в себе резервні відкриті прицільні пристосування на складних підставах і оптичний або нічний приціл. Штатним оптичним прицілом для гвинтівки L129A1 прийнятий приціл Trijicon ACOG 6X48 фіксованою кратності. При необхідності гвинтівка може комплектуватися швидкознімним глушником, а на цівку знизу можуть встановлюватися складні сошки, передня рукоятка або навіть 40мм підстовбурний гранатомет М203.
    Згідно з наявною інформацією, гвинтівка L129A1 забезпечує кучність стрільби близько 1 МОА (кутової хвилини) і надійну поразку ростовой мішені на дальності до 800 метрів.
  7. DevilDriver
    DevilDriver
    L96A1
    Снайперська гвинтівка



    На початку 1980х років Британська армія оголосила конкурс на заміну застарілих снайперських гвинтівок Enfield L42. Основними учасниками конкурсу стали англійські компанії Parker-Hale з гвинтівкою «модель 82», і Accuracy International з гвинтівкою «модель РМ».
    Гвинтівка РМ вийшла переможцем в цьому конкурсі, і в середині 1980х вона була прийнята на озброєння Британської армії під позначенням L96. Основною відмінною рисою цієї гвинтівки стала ложа незвичайного виду і конструкції: основу ложі становить алюмінієва балка, що проходить по всій довжині ложі, до якої кріпляться ствол зі ствольною коробкою, ударно-спусковий механізм і всі інші деталі гвинтівки, включаючи саму ложу, що складається з 2-х пластикових половин - правої та лівої. Крім того, гвинтівки L96 оснащуються відкритими прицільними пристосуваннями на додаток до обов'язкового оптичному прицілу.


    В середині 1980х років Шведська армія також починає пошук нової снайперської гвинтівки, придатною до використання в умовах суворої північної погоди. Фірма Accuracy International пропонує шведам модифікований варіант гвинтівки L96 під назвою Arctic Warfare, і в 1988 році Шведська армія бере її на озброєння під позначенням PSG.90. Британська армія, в свою чергу, також приймає на озброєння гвинтівки Arctic Warfare (позначення L96A1).



    Країна: Великобританія
    Калібр: L96, Arctic Warfare, Police, Folding: 7.62x51mm NATO (.308 Win); Super Magnum:. 338 Lapua (8.60x70mm),. 300 Win Mag, 7mm Rem Mag
    Механізм: ручна перезарядка, поздовжньо-ковзний затвор
    Довжина: 1270 мм
    Довжина cтвола: 660 мм
    Вага: 6.8kg без патронов и оптики
    Магазин: 5 патронів
    Макс. еф. дальність:до 800 метрів для вариантів під 7.62мм НАТО, до 1100+ метрів для варіантів Super Magnum


    Основна модель серії - AW розроблена в якості армійської зброї, крім неї випускаються ще чотири базових моделі: Police (AWP), Suppressed (AWS), Folding (AWF) і Super Magnum (AW SM). Назва серії (Arctic Warfare = Арктичні бойові дії) походить від того, що гвинтівки мають спеціальні конструктивні особливості, що дозволяють використовувати їх в умовах Арктики (при температурах до -40 градусів Цельсія). Моделі AW, AWP і АWS випускаються тільки під патрон 7,62 мм НАТО, а модель SM - під патрони. 338 Lapua Magnum ,. 300 Winchester Magnum і 7mm Remington Magnum. Ствол моделі AW має довжину 660mm, моделі AWP - 609mm. Стволи моделі AW SM можуть мати довжину від 609mm до 686mm. Модель AWS обладнана для використання з глушником і дозвуковими боєприпасами. Точність базової моделі AW така, що на дистанції в 550 метрів серія з 5 пострілів укладається в коло менш 50мм діаметром! Гвинтівки оснащуються прицілами Smidt & Bender 3-12X змінної кратності або Leupold Mark 4 постійної кратності 10X, а також складними знімними сошками.


  8. DevilDriver
    DevilDriver
    SIG P226 (L105A1)
    Пістолет



    Коли американська армія оголосила конкурс на новий пістолет замість Кольта М1911А1, фірма «SIG-Sauer» прийняла в ньому участь зі своїм Р226, багато елементів якого були запозичені з Р220 і Р225. Пістолет призначений для стандартного патрона НАТО 9 х 19 мм Парабелум і забезпечений знімним коробчатим магазином на 15 патронів. З технічної точки зору цей пістолет ідентичний Р220, але відрізняється більш широкої рукояткою і магазинної засувкою, якою можна керувати як правою, так і лівою рукою. На фінальній стадії випробувань Р225 поступився Беретті 92SB, але, незважаючи на це, він добре розкуповувався. Була розроблена і його спортивна модель з затвором з нержавіючої сталі зі стандартним 112-міліметровим стволом і з більш довгим, 126-міліметровим. Р225 підходить для патрона Парабелум калібру 9 мм і SIG калібру. 357.

    Пістолет був прийнятий на озброєння Британською армією на заміну застарілого FN Browning HP. Надійний, точний і легкий пістолет, який має браунінговську схему замикання ствола. Він вельми успішно зарекомендував себе.


    Технічні характеристики P226:

    Країна: Швейцария
    Довжина: 196 мм
    Довжина ствола: 112 мм
    Маса: 0,7 кг
    Калібр: 9 мм
    Нарізи: 6, прав.
    Ємність магазина: 15 патронів
    Початкова швидкість кулі: 350 м / с


    Варіанти P226 використовувані в армії Великобританії:


    L105A1 — стандартний варіант
    L106A1 — с антикорозійним покриттям
    L106A2 — з рельсою для навісного обладнання
    L107A1 — компактна модель
  9. DevilDriver
    DevilDriver
    GLOCK 17 (L131A1/L132A1)
    Пістолет



    Перша модель пістолета Glock 17 з'явилася на світ в 1980 році, коли австрійський військове відомство оголосило конкурс на створення нового пістолета для австрійських збройних сил і поліції.

    Конкурсні вимоги:
    — калібр 9х19
    — ємність магазину більше 8 патронів
    — зносостійкість не менше 10000 пострілів
    — безпека і стійкість до зовнішнього впливу
    — легка розбирання і взаємозамінність деталей без особливої ​​підгонки
    — відсутність механічного запобіжника
    — можливість ведення вогню будь-якою рукою


    У конкурсі взяли участь багато фірм включаючи, тоді ще мало відому фірму «Glock», яка в той період займалася поставками саперних лопат і багнет ножів. Однак, Гастон Глок (власник фірми, англ. Gaston Glock) вирішив взяти участь в конкурсі і представив свою модель пістолета, виконаного із застосуванням полімерних матеріалів, що само по собі було нововведенням в області конструювання зброї в ті роки.



    «Глок 17» з гідністю витримав усі випробування, а за деякими параметрами помітно обігнав конкурентів. Багато фахівців ставили під сумнів міцність пістолета, однак, після падіння з 2-х метрової висоти на бетонну плиту пістолет не тільки не тріснув, а й продовжив відмінно стріляти. Варто відзначити той факт, що «Глок» володіє воістину унікальними зносостійкими якостями. За словами виробника ресурсу пістолета має вистачити на більш ніж 300 000 пострілів! Більш того, «Глок 17» здатний стріляти під водою (до 3-х метрів) - виробник рекомендує лише замінити пружину на посилену. Звичайно, ефективність такої стрілянини не велика (дистанція поразки 1-3 метра), але сам факт відмовостійкості дозволяє використовувати пістолет при стрільбі з води в повітря. У цьому випадку немає ні спалаху, ні диму, ні звуку. Цьому прийому навчають у багатьох спеціальних силах різних країн.

    Після перемоги в конкурсі фірма «Glock» почала набувати свою світову популярність. Першим контрактом стало замовлення австрійських військових на 25000 пістолетів, з яким, природно, маленька фірма не могла впоратися самостійно. Для виконання замовлення були залучені субпідрядники.


    Технічні характеристики Glock 17 (L131A1):

    Краіна: Австрія
    Довжина: 186 мм
    Довжина ствола: 114 мм
    Ширина: 33 мм
    Висота: 138 мм
    Маса: 0,625 кг, 0.905 кг
    Калібр: 9 мм
    Прицільна дальність: 50 м
    Ємність магазина: 17 патронів (19 і 33 патрона)
    Початкова швидкість кулі: 350 м / с


    Використання в армії Великобританії:
    Glock 17 Gen 4 (L131A1) — стандартний варіант.
  10. DevilDriver
    DevilDriver
    L119A1
    Карабін



    L119A1 - британський індекс канадської гвинтівки Diemaco C8SFW, що стоїть на озброєнні сил спеціального призначення як Канади, так і Великобританії. Саме її, а не M4A1, використовують британці!

    Фотографія нижче була опублікована в Міністерстві оборони журналу "Фокус". Вона показує британських військовослужбовців запасу, які проходять службу в Афганістані, що забезпечують захист високопоставлених дипломатів і військових офіцерів. Цікаво, що вони несуть L119 карабін. Цьому карабіну віддають перевагу британській SAS і інші спеціальні сили.







    Карабін Diemaco "С8" був розроблений в 1994-му році (через 10 років від своєї попередниці - штурмової гвинтівки "C7"), канадською компанією "Diemaco". Є модифікацією американського карабіна Colt "M4". Трохи пізніше були розроблені "С8А1", зміни схожі з історією гвинтівок "С7", а саме: більш важкий ствол з більш глибоким і частим нарізанням (тільки на варіантах "Heavy Barrel" і "Flat Top Heavy Barrel"), зручний пластиковий магазин від Diemaco , планка "пікатінні".

Показано с 1 по 10 из 10
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама