Добрий день пані та панове
Тут є хтось із друзів пана max-bad?Я шось ні як не можу вийти із ним на зв'язок,навіть не знаю з чого почати.Я дуже захоплююсь USMC і мене якось познайомили із паном max-bad та відрекомендували його та його команду як дуже поважних і серьйозних людей серед усіх команд USMC страйкболу(будь ласка не ображайтесь інщі брати-морпехи) і я собі поставив мету - вступити до них, але на мое прохання прийняти мене пан Максим сказав ні і сказав чому...розуміете, на той час я був 178 на зріст та важив 57 кг,а це не є добрим фізічним станом для морського пехотинця, але ми добалакались із ним, що коли я стану великим та сильним він мене візьме до себе...і я собі поставив мету, що у наступному році я буду під його началом вести боротьбу за демократію у всьому всесвіті і перше, що я зробив - записався у тренажорку і почав качатись....і ось минув більш ніж рік,сьогодні моя вага 81кг,жму 115кг,станова 150кг та присяд 155кг, як потеплішає хочу стрибнути із парашутом, але трапилося лихо...я не можу знайти пана Максима, писав йому у аську, але він мовчить, телефонував на телефон, але телефон не працюе...шановні друзі, брати-морпехи хто побаче пана Максима будь ласка скажіть йому, що його розшукує Василь із Тернопіля,позивний "Вуйко" дуже хочу потрапити на гру "Игра 2nd Independence: Борцы за Свободу" у складі його команди...