Цитата Сообщение от ---_Buran
Без привязки к политике сложно будет теме развиваться.
Либо тема заглохнет либо будет убита модераторами
...Из активных стран с Украиной никому воевать не выгодно кроме США.
Все в наших руках, а як заглохне то така її доля
А от в цю сторону не хотілось би скочуватися, бо це вже наближене до політики. Мене цікавить більше не цілі, а методи війни та чи здатна армія протидіяти.

Цитата Сообщение от Hokum
По опыту игры в Call of Duty 4 шансов нет никаких
...0 часов 0 минут забудьте про оккупацию, танки на улицах и чужие флаги на домах
По досвіду гри у Operation Flashpoint то враження дещо інші
Хоча методи війни, що бачив на відео якраз схожі на CoD4. Моя думка така ж сама - при довготривалому конфлікті шансів дійсно ніяких
Це гіпотетичний сценарій, у випадку коли економічний вплив буде вже неможливий. Скоріше цікавить не "чи можливо", а "як можливо".

Цитата Сообщение от Buba
З країн СНД найбільш боєздатна Росія
Але це якщо порівняно із іншими країнами СРСР. Остання війна Росії показала далеко не кращу боєготовність її армії. Але із усім іншим згоден

Цитата Сообщение от Uhuhuh
По их оценкам ВСЯ украинская армия сможет противостоять атаке танковой армии...
Думаю, що ця війна показала інше. Що політичної волі Росії, так і палива для танків вистачить тільки на пів-Грузії

Цитата Сообщение от Script
Нет, вооружение на уровне прошлого века не позволит этого сделать
От це мене і засмучує... Наче розвинена індустріальна країна, але при прямому зіткненні доля Іраку. І справа не тільки в озброєнні - вся воєнна доктрина побудована на моделі війни третього покоління. Коли збираються юрба людей із дрючками і йде лупасити іншу таку ж юрбу. От тільки замість дрючків - автоматична зброя...

Цитата Сообщение от Hind
А к чему тема создана то?
Я це написав у останньому абзаці.

Цитата Сообщение от Doktor Kr Rig
Главное не оружие, а мотивация к войне. Я всегда говорил, что американцам повезло, что в Ираке не чеченцы живут. Отоб они на грабли наступили.
В тому то й справа, що дивлюсь на оточуючих, і якось воювать за ідею нікому не хочеться.
Молодь, ясна справа, хоче пострілять - але за тиждень у окопах баз сну, горячого душа та холодильника з пивом це швидко мине.
А люди середнього віку - кожен третій алкаш, у кожного п'ятого сердцева, а у кожного десятого ниркова недостатнісь... дуже не повоюєш.

Цитата Сообщение от VAG
ЗЫ: Тему ффф топку.
З якої причини ?

Цитата Сообщение от Bravo
Пустыня - не горы с зеленкой.
Можна ще додати:
Американска армія не російська - навряд би американский майор за тищу баксів продавав би маршрути пересування власних колон, та навряд чи американські солдати міняли б цинки із патронами на на консерви та анашу...

Цитата Сообщение от gri
А у Украинской армии, видимо, вообще нет источников финансирования.
Хммм... а за рахунок чого тоді купляли цукор по 8 гривень І хоч у нас мало танків та немає протикорабельних ракет - але фаланкс так же успішно може збивать авіабомби та мінометні міни, а джавеліном чудово бомбляться стаціонарні укріплення.

Цитата Сообщение от cegla
Сложно проецировать примеры 2-ой мировой на реалии сегодняшнего дня.
Мабуть сьогодні поголовно винищувати мирне населення ніхто не буде, і сподіваюся для америкосів часи В'єтнаму пройшли

Зараз відпишуся що сам думаю про це все, а то якось негарно вийшло...