Я пеший ))))))))))
Щиро дякую людям які прийняли участь в грі ГРАИНЦЯ. Було купа забавних моментів без яких би кордон перестав би існувати. Хочу подякувати бійцям з комади САС які допомагали нам організаторам на кордоні бо справились вони на всі 100% зі всім присутнім антуражем, хоч були в перший раз на кордоні. Також хотілось би відзначити декілька забавних моментів. Потішило торгування бариги, а вчасності гра в "КОЗЛА" яку ми організували за додаткові арти-факти думаю це була одна із ізюминок того вечора, шкода що не було великої аудиторії. Барма який не тільки відстрілювався від прикордонників но в "спешці" встиг вивалятись в багнюці біля джерела за що отримав символічний знак підошви свого товариша на спині. Думається мені що його привід до сих пір в болоті Порушники кордону з величезною відвагою вирішили штурманути "респаунт" приеордоників використовуючи при тому гранати і декілька черг з аега а тут вйшло, здивування на жорстку чергу у відповідь, з думкою НУ БЛІН МАКЛАУДИ, но справа в тому що прикодоники на респаунді не вмирають. Особисто нас огрів коли ми «розкидували» атрифакти обстріляли декілька раз в тому числі і свої що говорить про те що всі були на чеку, або всі прагнули свіжого мяса, яке іде з постійно включеним ліхтарем. А от і і ще цікаво як я розумію контроль на кодні був на стільки жорсткий що деяким гравцям доводилось ховати артефакти тіпа «кокса» в трусах тим самим порвало баригу ))))))))))))))