Напишу і я. Від "Гюрзи". Гра особисто мені сподобалась, хоча з сюжетом не дуже заморочувались. Та зрештою це не проблема. Порадувало те, що не зважаючи на прогнози синоптиків та дощ, все-таки приїхало достатньо бійців для повноцінної гри Проте є і декілька гірких пілюль: не зовсім адекватно було зі сторони синіх під-час бойових дій проводити стрільбу на мертвяку. Це як мінімум збиває з пантелику на рахунок того, де проводяться бойові дії, згодіться, з цього боку ви показали себе не з найкращої сторони. Не зрозумілою залишилась "неспортивна" поведінка ворога, коли фашистський загарбник розстріляв впритул свого, а потім зробивши вигляд що не попав, коли зрозумів що до чого - побігли разом далі в бій... (той хто так зробив, себе впізнає і хай йому буде соромно А на наступний раз така ситуація буде вирішуватись з командиром.) Моя пропозиція для оргів - це вже на другій грі поспіль влаштовується мертв"як для однієї з сторін безпосередньо перед зоною бойових дій... Давайте зрівняємо шанси сторін А так, позитиву море, набігався, нахекався, більшу половину гри стріляв по слуху бо окуляри так запотівали що можна ледве було розпізнати за силуетами ліс та дерева, не те що ворога Короче свій фан я отримав, дякую всім за гру, до зустрічі на ратному полі