Нова команда "Лісові Чорти"
==================
не хотіли раніше часу повідомляти про створення команди, але враховуючи зацікавлення в останній час темою УПА хочемо запропонувати нашу концепцію.

"отож у бон вояж"(с)

фундаторами команди є Сhill та я(Торвальд). Ідеєю для створення команди є захоплення історією визвольних змагань українців, а точніше УПА. Так як я своє відношення до реконструкції УПА у страйку висловлював неодноразово на даному форумі, скажу лише, що у форматі реконструкції в страйку мова поки що не може йти. Але реконструкція є нашою стратегічною метою, до якої ми прагнемо.


Наразі ми пропонуємо моделювання підрозділу сучасної повстанчої армії, організація, знаки розрізнення, звертання, тактика якої наближена до історичного прототипу, тобто УПА.
- форма: німецька молескінова олива, мазепинка, ботинки армійські.
- спорядження: точні зразки не регламентуються так як частини не регулярні. олива.
- зброя: не регламентується

Критерії добору:
- поважне ставлення до своєї Батьківщини та до історії визвольних змагань українців
- честність, дисципліна, відповідальність і _суворе дотримання правил страйкболу_

Команда шукає бійців, тому зацікавлених людей прошу звертатися до мене, або до Чіла. Ваш досвід не має значення, має значення ваша порядність та бажання.