От всі кажуть, що Кролі підісрали Мілітаристу, альтернативне закриття формують, правила майже не відрізняються, розкол ...

Панове, давайте будемо тверезо дивитися на ситуацію:

Розколювати страйкбол почав Мілітарист, коли впровадив власні правила всупереч всеукраїнським, якщо вони вже так мало відрізняються, то навіщо вони взагалі???

Альтернативна гра, кажете? Я вважаю альтернативною гру, на яку я не можу зареєструватися. У мене є акаунт на сайті, я хочу подати заявку, але вони не приймається і всі запитання тут на форумі організаторами ігноруються. По-моєму це не справедливо. Чому я повинен реєструватися на альтернативному форумі, щоб потрапити на всеукраїнське закриття? Або воно все-таки не всеукраїнське?

Багато елементів гри на Закритті планується екперементально, нічної у тому форматі, на який розраховує більшість - не буде, організатори будуть спати, не зрозуміло скільки грошей піде на парті.

Кролі запропонували нормальну гру, з нормальними всеукраїнськими правилами, на яку не страшно потратити вихідні і дорогу, щоб отримати задоволення. Проведи таку гру Мілітарист чи Бастіон з відповідними правилами, всі б поїхали на Закриття, єдине. А так ... маємо те що маємо.