Показано с 1 по 20 из 154

Тема: Отзывы

Древовидный режим

  1. #11
    Hauptfeldwebel Аватар для Casper
    Регистрация
    03.04.2008
    Адрес
    Ungvarosh
    Команда
    2./GebJgBtl 233
    Сообщений
    791
    Записей в дневнике
    4

    Re: Отзывы

    Дякуємо всім за гру.
    Організаторам за організацію.
    Командувачам за командування.
    Бундесверу за компанію.
    Французам за першу нічну.
    Мирним жителям Афганістану за першу зустріч.
    Талібам за штурм та другу нічну.
    Львівській області за дощ.
    Американському водію за де що підвіз до бази після гри.

    <imho>
    Я думаю більшість негативу, із-за відсутності повномасштабної нічної.
    База
    EU далеко, але це і добре і погано, тре пристосовуватись. US в долині, але і вашому база COBRA теж в долині, і багато інших фільмів NG бази і велики і маленьки нижче гір. Будуйте навколо Спостережні Пункти, робіть периметр.
    Бази не об'єднувати, це дає простір для місій. Також проти підпорядкуванню, взаємодія да. Провести зустріч командувачів, для планування операції, це вже місія.
    Також не хватало стола і стула для командувача на базі UE

    Зв'язок між базами судячи з радіоефіру хромав, а перший день вроді взагалі відсутній був.

    Хеско як антураж прикольно, можна використовувати і далі, лише замалювати білий фон. Але до них ще треба стовпчики, бо нам заборонялось рубати ліс на базі, і ми їх вішали як могли.

    ID не знаю навіщо вони, ISAF, мій "розтанув" під дощем . Його ніхто ні разу не питав.

    Окопи копати ще так, а вот закопувати. Може частину грошей виділити на трактора який би їх закопав, після гри? Добре що ми не помітили всі мішки, і використовували тільки ті що привезли, а то би на другий день ще б півдня закопували.

    Транспорт це антуражно.

    Сапери жалко було хлопців, коли декілька годин лазили по ущелині, а так нічого не знайшли . Стільки навезли, треба було хоч банку пива закопать

    Рольові бавки ака "циганщина" не знаю, зустріли лише двох мирних на початку гри, і нормально поспілкувалися. Ще був епізод з шахидом, і один спірний момент, але вирішили все швидко і полюбовно. Напевно багато хто забуває що гру рубите ви противнику, а він вам. Місцеві вносять свої епізоди, якщо тільки буде "Талібан", то все скотиться до "педуловафрагометр".
    </imho>

    Як грати так всі, як копати так "Ми спецназ". (с)
    Последний раз редактировалось Casper; 30.08.2017 в 16:11.
    Wir sind keine Jäger, wir sind Gebirgsjäger!

Похожие темы

  1. Отзывы.
    от Hicks_1385 в разделе 2018
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 28.10.2018, 13:52
  2. Отзывы
    от Andjey в разделе Горажде -2. Сараево
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 26.07.2013, 14:49
  3. Отзывы
    от TRIAX в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" - "FIGHTING FOR TOMORROW"
    Ответов: 97
    Последнее сообщение: 06.11.2012, 20:29
  4. Отзывы
    от pavtur_ в разделе Afghanistan Extreme
    Ответов: 37
    Последнее сообщение: 15.05.2012, 20:35
  5. Отзывы
    от Mark_Tornvald в разделе Операция «Союзная сила»
    Ответов: 20
    Последнее сообщение: 21.10.2008, 20:48
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама