По суті що саме з SR-16 чи SR- 25, особисто для мене не було найважливіше, мета одна зібрати автоматичну снайперську, так як L 96 мирно лежить чикає свого тюнінга. Якби запчастини для тюніга вже б були і їх можна було б швидко купити, то можливо вона б вже працювала на іграх. А так я вважаю просто супер використовувати автоматичну гвинтівку, це на мій погляд значно легше привикати до снайперського «ремесла» Але справа навіть не в тому що легше і на чому вчаться. Просто виникло таке бажання, зібрати собі автоматичну снайперку не важливо чи SR-16 або SR- 25 для аірсофта це всього лиш заміна фронсета і який вибереш така і буде головне суть. Так багато з нас хто поступає хто болтову а хто аег а хто то і то.

От мене більше всього цікавить бокс. Багато зустрічав пишуть, про стяжки на бокс а конкретної інфи по цьому диву не зустрічав, навіть те чи діло насправді того варта. Ні фото ні опису, тобі ж- як робити як виглядає і як воно працює. Поки що опрацьовую такий варіант як повністю миталевий бокс. Розумію що для того потрібно чудо токаря і фрезировщика, но при наймі мені обіцяли що з таким познайомлять. Якщо на справді це б вийшло то обов’язково дам знати. Но є і другий варіант а вось не вийде то потрібно альтернатива. Для того я і завів дану тему, хто міг би помогти порадою чи інфою. Можна б спробувати усилений но як це вже обговорювалось це лотерея. Думаю доволі не приємна річ коли прибуваєш на гру, а тут поломка якаж тоді вже гра, один гемор.