[quote=Шльома]По всіх пунктах, бачу, летять каміння в мій город
По черзі...
............
Цитата Сообщение от "bOd [KSK
":13ubb6jq]... мне приводят пленного, я вызываю свое офицера СБ и сдаю его ему (Мавке)...тут же меня просит отойти в сторону другой офицер СБ и требует в будующем пленных сдавать ему... скажу чесно - я и те кто видели - ох...ли между ними было 2-3 метра безопасного пространства и ничего не мешало проводить допрос вместе!!!???
Тут мабуть недорозуміння і відсутність розпізнавальних знаків у офіцерів СБ. Коли взяли полоненого, найближчим до тебе СБ-шником був я і кричав, щоб його привели до мене. Після того, як наказ був проігнорований (або просто непочутий), я під вогнем ліз за тобою. Зауваження я зробив, бо такий я є. У відповідь отримав, що боєць підпорядковується ТІЛЬКИ СВОЄМУ СБ-шнику. Тут я не став розбиратися, так воно, чи ні, мені було не до того. Але на лице - порушення субординації в контексті МілСім. Наступного разу буде вилучений паспорт і відповідні санкції. Правий я, чи ні - будемо розбиратися після війни І, як то кажуть, Nothing Personal - після бою, поп"ємо пива.
...........
З повагою,
Шльома[/quote:13ubb6jq]

Вопрос: Чем ты думал когда бросил своих подченённых в сражении и пополз, как говоришь под огнём за Бодом, чтобы допросить пленного.
Именно из-за таких ситуаций во время боевых действий погибают множество солдат... Командовать надо, а не гонятся за пленными...

Щитаю оправдание не уместным...