ПРивіт.
улибнуло.. в 2006 також нехватало душа, ванни і краватей ) . мда народ не змінюється
Мда реально МІлСім нехватало а я боявся
Я не пам'ятаю скількі квадратних метрів на солдата в армії ПОЛОЖЕНО (хто знає підскажіть) Згодний у нас СПЕЦНАЗІВЦІВ шмоток побільше але є табуреткі, тумбочкі і під кравать можна закинути .. ладн ет так просто.

Взагалі було гарно всього потрошку.
Болото клас
При штурмі дамби в потилицю також нічьо так
КОЙКОМЕСТО гуд виспався і майже висох (а хто винний що в ЛЬвові такий сирий клімат ) а обігріти таку казарму електро обігрівачем )) ну незнаю. Мабуть акуми ніхто не підзарядив би
Столова ехх.. кормили б мене в армії так ( навіть салат був) я незнаю хто де служив в якій національній гвардії або в почесній варті
Але тут хавчік був на УРАААА... Знаючи смаки деякіх СОКОМАНДНІКІВ я ДИВУВАВСЯ що вони це їдять.
Modzhahed [FR]
Кормили как по мне - супер. В следующий раз ни в коем случае не буду отказываться от еды. Вчера обсуждали вечером этот вопрос. Кто служил - тот поймет. Ностальжи полная с учетом того, что кормили на порядок вкуснее и качественнее, чем в родной армии.
ЗАгалом столова супер.
Дякую ОРГАМ, Поварихам, і саме більше СОЛДАТАМ які мили всю ту посуду і тп. (Я думаю їх можна пробачити за жирні підноси )
ТОму що знаю як це прибирати після інших.

Пропозиції всі вже оголошували.
А загалом ДЯКУЮ всім і ПОГОДІ