+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 222

Тема: Планування баталій

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Планування баталій

    Панове Лучани, а де вся активність?
    Планується щось чи як?

  2. #2

    Re: Планування баталій

    А у нас в Луцке почти полная только одна команда (активная) осталась- "Смерш" Планируем мож кудато на открытие за федералов. Сейчас решаем только для своих (пока) рейд на два дня с войной поиском и т д в местных лесах. Но если будет с вашей стороны желание можете подъехать на 2 дня))) План уже разработан. Если есть другие варианты -предлагайте.
    Последний раз редактировалось stassss; 21.03.2012 в 00:38.

  3. #3
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Планування баталій

    Цитата Сообщение от stassss Посмотреть сообщение
    А у нас в Луцке почти полная только одна команда (активная) осталась- "Смерш"
    Круто Стас ти за всіх розписався. Реально!!

    Тепер по справі: організовувати треба і організовувати правильно і системно, а не так, щоб потім цілий регіон ображався на Луцьк. Да-да от того Ваші мабуть не поїхали в Ровно на вирішення питань з відкриттям сезону. А месседж в "жовтій субмарині" був явний від хлопців.

    Тепер по справі, Рівненські памятають гру на ПВО і наступні теж, я думаю вони з радістю зіграють ще раз, тим паче якщо там буде проведена нормальна підготовка.
    Попередньої весни було підготовлено карту місцевості з усіма крупними обєктами, по всій карті було виставлено маяки для того щоб орієнтуватися без компаса. Складена смета і продумана логістика, коли гостей області везуть і забирають з полігону. Мала бути польова кухня і т.п. мелкі деталі, але які роблять гру вищого рівня.
    Тобто треба займатися і yt думати: а всім нах нада, значить нічого не буде, значить всі козли і мені нах нада. Я створював, навіть коли моїй команді було пох. І нічого були непогані ігри...

    Тому пропоную консолідацію і хватить ворогувати, і пліткувати. Я розумію що ворог(крайній) має бути завжди, але боротьба завжди руйнує а не будує!!!!
    Тому відкриття навряд можна нормально встигнути, а от нормальну гру на ПВО з нормальною інфраструктурою, можна провести десь у травні з веселими пяними танцями у костра і братанням з іншими командами.

  4. #4
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Планування баталій

    Цитата Сообщение от SeekerHT Посмотреть сообщение
    а от нормальну гру на ПВО з нормальною інфраструктурою, можна провести десь у травні з веселими пяними танцями у костра і братанням з іншими командами.
    Як то говориться "Бог в поміч!"(с) в хорошому сенсі цього слова.
    Присутність Ш.Т.У.Г. гарантується. Можливо ще підтягнемо КОЙОТів із м.Броди (Львівська обл.).
    Ви тільки щось там вирішіть нарешті про гру.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  5. #5
    Оператор
    Регистрация
    15.09.2006
    Адрес
    Луцьк
    Команда
    Зубр
    Сообщений
    176

    Re: Планування баталій

    Розмітка вже є ще з весни 2011, так само як формат гри. А от логістику і снабженіє треба налаштовувати.
    Для кращого ефекту краще коли все зазаленіло, але ще не джунглі.
    Якщо буде хоча б 50чол. То можна робити.
    Залишилось тільки підготовка і логістика.

    2Toha
    Завтра ми командою збираємось.
    То загально можна десь у четвер.

  6. #6
    Оператор Аватар для toha
    Регистрация
    27.06.2010
    Адрес
    Луцк
    Команда
    ВПК ВПБ "СМЕРШ"
    Сообщений
    152

    Re: Планування баталій

    Цитата Сообщение от SeekerHT Посмотреть сообщение
    Розмітка вже є ще з весни 2011, так само як формат гри. А от логістику і снабженіє треба налаштовувати.
    Для кращого ефекту краще коли все зазаленіло, але ще не джунглі.
    Якщо буде хоча б 50чол. То можна робити.
    Залишилось тільки підготовка і логістика.

    2Toha
    Завтра ми командою збираємось.
    То загально можна десь у четвер.

    Я до 20-00 на работе всю неделю,могу только после подойти(
    Война войной,а обед по распорядку!)))

  7. #7
    Новобранец
    Регистрация
    24.03.2012
    Адрес
    Луцк
    Команда
    5. SS Pz. Div “Wiking”
    Сообщений
    4

    Re: Планування баталій

    ПРОПОНУЮ ЗРОБИТИ ВИЛАЗКУ ДО ГАРАДЖІ 27,01,13. ХТО ПІДЕ?

  8. #8

    Re: Планування баталій

    Ребят я новенький в энтом деле, если еще будете "ВЫЛАЗИТЬ" где то, мне свисните ) , я бы с удовольствием побегал, привод купил, пули купил , очки были в приводе, комуфляж не купил. Мой телефон 0992346242 . Я живу в Луцке, если надо куда то добратся, без проблем (GPS в тлефоне есть )

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 13
    Последнее сообщение: 17.04.2010, 20:19
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама