Ідея дуже хороша! Але, як на мене - не дуже реальна для виконання. Річ у тім, що варто розрізняти страйкбол "приватний" і "офіційний": ніхто не заважає людям взяти автомати в руки і не виконуючи елементарних правил ФС ганяти у "войнушки". Інша справа - організація великих ігор, де самі організатори мали б бути зацікавленні у наданні всіх типів сервісів і медичних в тому числі.

Я встиг побувати в ситуації, коли підвернув ногу (досить серйозно). Дякувати комраду - був доставлений до бази. Особисто я перейнявся обзавестися індивідуальним пакетом мед-інформації і спробую довести до відома всієї команди. Але, мені здається, це залишиться справою сугубо індивідуальною. Всіх не заставиш виконати елементарні заходи безпеки, легше взяти з людей розписку про відсутність притензій, в разі чого ...

Щодо командного медика - до цього, мені здається, доходить рано чи пізно будь-яка серйозна команда, яка на своєму рахунку має не один рік досвіду в страйку, а відповідно і нещасних випадків. Навіть елементарний бінт чи зеленку і то варто мати при собі. Інша справа - індивідуальна аптечка, медика може не виявитися поруч взагалі.
Збори медиків на великих іграх - річ звична, принаймі на іграх ФС. Час від часу повертаємося до цього питання. Як на мене, то з цим на полігоні проблем не було.
Вміст аптечки - тут тільки на рівні рекомендацій ... між вами - медиками.
Взагалі-то, тема вже обсмоктана мабуть до неможливості: viewforum.php?f=54 (цей топік варто розмістити там же)

А от на рахунок доповнення до правил ФС сигналів СОС - це треба підняти! Панове федерали, пропоную розглянути.