По-перше велика подяка організаторам. Все вийшло дуже добре. Організація гри, проживання... Порадувала наявність медичних працівників. Сподіваюсь, що вони залишилися без роботи.
По-друге хочу сказати, що нам знову пощастило. Ми воювали з відбірними бійцями. Легіон, Ведмеді, хлопці з Івано-Франківська (називали їх так постійно, тому назву команди нажаль забув).

Якщо розбирати окремо, то перш за все хочу виділити Хамстера, не як командира, а як політрука Коли він говорить, виникає таке враження, що за його спиною хтось грає гімн Сильванії. Для нашої команди гра пройшла дуже напружено, але змістовно. Особливо тоді, коли ми опинилися відрізаними від своїх та були вимушені влаштовувати диверсії в тилу ворога. В підсумку завдяки тому, що норманці попросу забували про свій тил, це нам вдавалося з великим успіхом. Щоправда тут теж було багато моментів. Тож групі бійців Норманії (називати не буду, вони самі зрозуміють), які штурмували точку U1 (десь о 19:00 приблизно), а саме тим хто робив це ховаючись за будівлею в напрямку заходу від бази, хочу висловити сподівання, що доля буде розводити нас як мінімум по різні боки полігону.

І наостанок, ще раз дякую організаторам за гру. Її ви організували на високому рівні. Що стосується того як вона пройшла, то це вже питання до тих, хто на неї приїхав.