Відразу хочетсья розпочати зі слів: "ВСЕ БУЛО ЧУДОВО!"
Позитивних вражень дуже, дуже, дуже багато!!!...
Як говорив боєць з моєї команди: "Я вже за перші дві місії набігався у страйкбол на місяць вперед!"
А тепер більш конкретніше. Як завжди був радий зустріти старих знайомих. Хоча у страйк приходить багато нових людей, але старих бойових товаришів я не забуду!
Радий знайомству з хлопцями з Hells Bells і з моїм тезкою з Starkon Shooters. Хоча ми до цього і незнали один одного, але воювали разом як давно знайомий колектив. Також дякую Групі Шторм: ви були нашими вухами і очіма (думаю зрозуміли про що я).
Позитивним моментом було проведення нічної місії 23-24.08. Це гарне рішення організаторів! Лише мало часу на це виділилось. По самій місії хочетсья згадати один епізод: нашій групі було поставлено завдання проникнути на АВТОДРОМ. Після розділення Браво 1 дістався напрямок заходу по дорозі біля пам'ятника, на якому встановлено вантажівку часів Другої світової війни. Так от, пересування вздовж дороги чагарниками займало у нас багато часу і ми могли не встигнути до кінця місії дійти навіть до КПП автодрому. І тут вирішили проявити страйкбольну хитрість : під виглядом мертвих (саме під виглядом, бо ЖОДНОГО світлячка чи ліхтарика засвічено не було) ми з шумом, балачками про якби щойно відіграну місію попрямували у напрямку КПП. Подолавши таким чином 300-400 м біля позицій противника ми вийшли в необхідну точку і звіди майже без перешкод проникли на територію автодрому Це було класно!
По місіях 24.08 запам'ятався штурм нафтової вишки і аеродрому. Було цікаво і багато екшену!
Дякую норманцям за цікавого і сильного супротивника.
Окрема подяка від мене і команди:
ВСІМ ОРГАНІЗАТОРАМ цієї незабутньої гри;
Hamster, Major (за гарне командування групою Bravo і чудове спілкування );
групі ШТОРМ і Диму (за конструктивну взаємодію);
Медведям;
Hells Bells і Олегу особисто.
Шкодую лише за одне - все вже закінчилось...
P.S. На мою думку харчування і проживання в Гвардійському містечку - це найкращий варіант для гри на Яворівському полігоні.