Цитата Сообщение от Руда
При всем уважении - это были изначально проигрышные миссии для Нормании.
В чем тогда интерес играть вообще?
Зачем было захватывать 24 августа Винтера??? Его получается, просто отдали Сильвании.
Если небыло шансов выиграть - в чем смысл????
Ви я бачу зараз вперлися в Вінтера я в центр всього всесвіту.
Ви просто живете однією подією і одним досягненням. А насправді не буває так все просто і гладко. Особливо в реальних ситуаціях. Ніякий би полковник армії не міг знаходитись на передовій і тим паче очолювати авангард частини військ з метою проведення терактів на території супротивника. Окрім того в будь яких рольових іграх, симуляторах і т.п. речах завжди є мастер-персонажі. Тобто дійові особи які не можна знищити і на які не діють загальні правила, бо власне без їх роботи пропаде вся функціональність. Наприклад, супротивник вб'є нач. шпиталю. Питання ХТО після цього буде ВИПИСУВАТИ (оживляти) поранених? Фініш гри чи місії. Ми не виключаємо таких нововведень, але реально є речі при відключенні яких все можна зупинити. Полковник Вінтер задумувався таким самим персонажем як президент Мітіч чи професор Борода. Тобто діє і робота персонажів є. А от з персонажем зробити нічого немає. Нажаль більшого розповісти не можу, інакще буде не цікаво грати. Можу лише сказати що на цій грі мала бути коронація Вінтера, але Норманці все наламали на ІД2, тому було викрадення, яке в свою чергу призвело до дуже непередбачуваної реакції з боку НДР. Я би сказав такої реакція яка не схожа на поведінку НДР в цілому і її морально-демократичні засади.