Цитата Сообщение от KaZiK
А можно узнать как будут раздаваться звания?
То что игроки команд по умолчанию начнут рядовыми это понятно. Интерисует именно в каких званиях начнут командиры, замкомы.
Преамбула.
Звання: http://silvania-times.com/army Зразу дам відповідь чому їх стільки багато - для можливості кар'єрного росту. За основу взята система американських ЗС з деякими змінами. Окрім кольорової схеми для шикування і гарнізону, передбачена зелена схема для військових дій, так само як і з новим шевроном. Осу це буде можна буде замовити і придбати під час заповнення реєстраційної форми на чергову гру. Мене вже закидували мої ж товариші що 25 звань це дуже складно для запам'ятовування. Направду це не зовсім складно, до того ж самий простий спосіб - в кого "більше", то і старший. Що до роздачі звань.

Перший раз на грі з МілСіму - PV1
Другій і більше - PV2
Сержанти та лейтенанти що були в минулі рази так само збережуть свої звання.
Також буде враховуватись те ким і скільки часу є людина в своїй власній команді.
Звання можу (і я думаю будуть) діяти не тільки в Сільвано-Норманський компаніях, але й у інших МілСім проектах.
Основна мета звань - така ж сама що і у реальних ЗС. На сам перед щоб визначити старшого в групі якщо поточний старший був "вбитий". Зараз багато з цим нерозберихи. А так глянули в кого не шевроні більше "шняжок" (якщо до цього часу не вивчили звання) і автоматично визначили лідера.

Цитата Сообщение от KaZiK
Будут ли учитываться достижения рядовых в предыдущих компаниях?
Так. І з кількість операцій звання може і буде рости, якщо з боку бійця не буде порушень, за які можна буде його понизити у званні.