Цитата Сообщение от bOd [KSK
]я дуже довго переконував Фюррера що з вами можно домовдлятися...Але Фюреру відніще, а в мене спочатку на вас й рука не поднялася, я дуже засмутився і кінцево втомився...Але це доля файного солдата - віконувати накази...тому вибачайте за "ліхтарик" та за дробину... Я виконував наказ вирвати перемогу, як вмів, як зміг
Підтверджую, що довго то довго і досить яростно...але як хвайний і славний офіцер 4 Рейху потім, очолив штурм Ганзи, особисто своїми руками зняв лампочку і передав мені, а я її з 2 бійцями волочив на Барикадну. Такщо БОД приставлю тебе до нагороди! Доречі до нагороди треба приставити всіх лише за те, що накидали в макс 20 хв. понад 120 мішків піску, каміння, всяких обломків, породи і т.д.

Цитата Сообщение от Borat
побачили що таке комунізм без пропаганди)
Ще одна непердбачувана частина РОЛЬОВОГО елементу гри. Хоч і не запланованого

Цитата Сообщение от Ihor
4й Рейх - ваша організація це шось з чимось, перемога заслужена на 100%, чого варто тільки заставити вимотаних, за 17 - 19 годин гри, бійців копати, заповнювати мішки і будувати барикади. Перетинався з вами рідко, шкода. Порадував крик при кінцевій атаці Ганзи - "нацисти, всім на базу"
Чесно скажу, навіть не заставляв! Дарвін все взяв в свої руки і почалось будівництво 7 бійцями (лісові чорти і тут були задіяні (бідні хлопці)). А крик "ницисти на базу" був для того, щоб швидше вибудувати "західний вал" і запобігти можливим атакам. Бо на бойовому діжурстві було всього 5 чоловік, всі інші з атоматами біля стін, або за спиною насипали\копали\носили\гребли\волокли...

Цитата Сообщение от CUBA
Так же, дошли слухи Ганза аккумулировала часть квестовых предметов всех станций и на лояльный экономический контакт не идет диктуя свои условия.
Це ж ст осувалось і нашої лампочку, без якої нам не давали мішки на будівництво "західного валу", а це вже не виконаний квест! Причому всі 3 станції які штурмували Ганзу надіялись отримати свої речові квести. Ми отримали... Доречі я думав за годин 3-4 до кінця гри, що ПОЛІС і ГАНЗА 1-ші\другі, ми 3-ті, а комуністи 4-ті.