Ще кілька роздумів і думок
1)Підтримую КУБУ в плані організації гри з вечора п"ятниці (ну година 21-22 до неділі 12-13)
2)Стосовно того, щоб не висвітлювати головні квести на форумі я особисто проти. Бо якби я не знав, що в Ганзи задача зібрати 10 полісів страхових, то взяв би не один а на половину ст.Тверская. Якби не знав, що перенесення каністри то є один із 3-ох квестів для ПОЛІСА, то не міг би домовитись із ними про те, що ми не заважаємо їх квест робити (транспортування йшло через нашу станцію), а вони нам допомагають нам малювати зони впливу біля своїх знаків. Це ж стосується і того що ФРЕД (Веном) ладен був купити 1,5 літри води за патрони, щоб збільшити свої обороти в економіці. Тому незнання квестів свої всіх конкурентів привелоб до того, що всі за першу половину зробили б увести, а потім? А так ми останній свій квест "західний вал" зробили за 35хв. до кінця ігрового часу.
3) Економіку трішки справді б підлатати в плані збільшення якихось цінних речей. Навіть із застосуванням сталкерів. Типу щоб дістати щось важливе з поверхні. Станція збирає сталкерів і відправляє на поверхню (якийсь темний закуток на БАрикадній (типу поверхня)), вони там ходять і шукають потрібну річ (сидять в тому закутку 2 чи 3 години, але отримують те, за чим пішли).
4) КАТЕГОРИЧНО не міняти розміщення станцій!!! Додавати хіба одну-дві час від час, але не міняти розташування вже встановлених станцій. Або додавати станціям ще по одній, які знаходять не дуже далеко одна від одної але й не близько. Хоча для цього треба збільшити кількість людей з 120 до 180-200, ну і ясна справа територію ігрову.
Все це просто мої думки, а ніяк не цілевказання для оргів. Вам було найваще за нас всіх хто був на цій грі. Ще раз вам дякую від себе, від Ш.т.У.Г. від всіх "нацистів"!