1. Якщо читають бійці з числа червоних, які були полонені і у вас є честь... підтвердіть "факт полону", а то тут підлі рЕмби, що валять своїх, ріжуть і стріляють в спину, деморалізовують свою базу і ложать на командування, не можуть догнати, що такий факт мав місце. А то деякі ваші побратими ну дуж самовпевнені.
2. Крім вас по тунелям ходили усі, не тільки червоні в лиці команди Ягуара... і тунелі це не між блокпостами... якщо читають з групи Поліс і ті що робили з нами облаву !!! на зомбі і вичікували їх не одну хвилину..також відізвіться (це був той час коли закінчувався фільм "тОчка обстрілу" )
3. Продавати страховки в себе на базі не спортивно... як для мене...
4. Чого книжка наша.... вона не наша... мож собі записати...рольова гра не для мене ...
5. КАРТИ СУПЕРОВІ класно задумані... (поганому танцору - яйця мішають)
6. Ну і нарешті..коль всі кричать про пяних на грі.... чим вони вам так нашкодили,маклауднічали, не давали грати, пересра..ли всю маліну? Чи результат не той, а сперти провал потрібно?
7. Реально кого я зобидив і малось нагрубив то бармен... вибачаюсь... але то інша історія і суто наша особиста...
8. Навчіться грати в групі..а не тільки моя команда...ми команда...лідер не командир мені.... начальник станції... пох...я сам собі начальник...

Тепер я знаю хто ті лабухи, які починають штурм бази противника, в той час коли командування на цій базі... супер ... за то постріляли... мож собі зірочку з картонки вирізати...

На рахунок перебіжчиків і їхньої кваліфікації... в складі Харківчан були дівчата...які, заміть, були на барикадах... і витримували багатогодинні перестрілки... навіть в той час коли штурмували з щитами... а потім, дрожали від холоду бо їм не дали забрати особистих речей з станції...
ДЕ ВАША ЛЮДЯНІСТЬ..я розумію гра... але є межа...
Звідки стільки злості і негативу?
Я так зрозумів що червоні самі по собі і ніякою інформацією про те що відбувається на станції не володіли, який вектор політики...космос...кто здесь?..
тра та та
- гы я когось вбив... ги...свої?..
- да свої... піда..р.. дивись в кого лупиш... (чув байку під час чайопітія на барикадній)

ХОЧЕТЕ СВАРКИ ПРОШУ В ПП... не треба таки тут чекістських замашок....
Всі ми брати і сестри... Ганза - прототип стлкерських угрупувань..такими ми і були... Хочеш вижити - вмій вертітись
ЗІ ЧУПАКАБРА