[quote=_Duke_][quote="Генык":19y64d4h]
Цитата Сообщение от "_Duke_":19y64d4h
2Фишка и все Ганзийцы: в самом деле, не обижайтесь и не принимайте на свою сторону все эти разговоры! - это ж лишь игровые моменты... давайте перестанем обсасывать то как к..., неприятно! особенно ввиду того что и с веномами и с мэддогами и с гуцулами встречался не на одной игре где они показали себя как бравые и классные бойцы...
Так, я був на цьому перехрестку. І чесно кажучи уйшов в стопор і .... як до ігрового персонажа, но ніяк не до особистості.[/quote:19y64d4h]
значит хочешь антураж... хорошо. книга вторая, метро 2034 - отряд ордена выжигает целую станцию на которой были люди которых можно было вылечить... давайте будем щитать что на перекрестке тогда разразилась эпидемия и мы (Полис/Орден) пришли чтобы спасти остальную часть метро. ввиду того что Ганза довольно мощная станция пришлось брать военной хитростью (подлостью)
по поводу того что Ганза не только барыги но еще и хорошие бойцы не спорю, НО ИМХО станцию мы не взяли не столько из-за вашего умения сколько из-за хорошего тактического расположения и НЕОПЫТНОСТИ солдат, перед последней барикадой небыло боевых едениц, было СТАДО бойцов ((( , может ктото из ниххорош по отдельности но отрядом назвать то что там было очень сложно. всем спасибо.
з.ы. кста а кто выжил то на станции во время второго штурма, и сколько их было - полездно бы узнать имена этих героев!!!![/quote:19y64d4h]


Як що військова хитрість,то військова хитрість.
Тільки отряд ордена не підходив з спину, а як славні воїни стали перед лицем небезпеки.

І не будемо рахувати шо у нас епідемія. Бо як би оргі хотіли ввести такий момент, вони би його ввели. Бо теж саме я можу сказати нарахунок пустих ящиків, то була АНОМАЛІЯ. Але я пам"ятаю шо я говорив Мєльніку нарахунок ящиків і наскільки вони повні, а ось він мабуть забув. Хоча нічого він не забув. Не шукайте собі відмазок на рахунок того шо сталося, а мужньо признайтесь шо такий епізод був і стався він лише по причині того, шо Ви зазделегідь все спланували.
Ніхто не збирався йти Ганзі на допомогу, тому шо до домовленності з Мєльніком вже все було сплановано і у Вас вже був на руках трьосторонній договір про взаємодопомогу.
Домовитися інакшим шляхом, чомусь Ви не захотіли.

Ти не повіриш, залишилося 5-ть бійців. В тому числі і я там був і цю всю картину спостерігав.

Чесно кажучи мені вже набридло розписувати той момент. Ганза знає, як було насправді. Ганза знає шо вона чесно проводить свої торгові операції.

ГАНЗА !!!