Угу, подобається мені ваш диспут, плавно перерісший в консіліум ... кому більше вуд пому більше аку кому ше шото ... особисто мені більше флектран подобаєтсья німецький ... но це ж не значить шо я його буду продвигати для команди ...
А тепер по темі - всі дружно зібралися і прикупили старий добрий вудланд ... тепер нову форму? ... хмм ... ну да - ну да ... тута хронограф купується вже 3й місяць а ви про нову, причом не дешеву форму для кожного ... Як на мене зараз вид камуфляжу не важливий, для початку треба мати зіграну команду, правильний підбір амуніції і приводів ... як на мене Nik абсолютно правий - з початку команда і командний дух а потім вже приводи, камуфляж транспорт і т п ... В кінці кінців це дійсно хоббі і раз в пів року викидувати мінімум по 6-7 сотень на довго народу не хватить (Директор прав - повний комплект потягне як новий хороший привод по ціні), зара камуфляж, весною кзк, осінню ше яка небудь фішка ... біда в тому що амуніції море, але от нам для початку треба визначитися шо й куди а потім вже "форменні" понти кидатимем... бо дійсно виставимося покемошками коли нас таких модних які-небудь новики взують лиш тому що кожен в команді "точно знає" як правильно зробити і тому не робить нічого ... ну майже нічого