+ Ответить в теме
Показано с 1 по 12 из 12

Тема: Обікрали.

  1. #1
    Текіла
    Guest

    Обікрали.

    На днях в колеги обікрали підвал в якому лежли 3-АЕГ-а. АК-47 http://sturm.com.ua/product/7245 АК-105 http://sturm.com.ua/product/6617 з каліматором і STEYR AUG http://sturm.com.ua/product/4663 модернізований під Фантом . За деякими фактами є підозри шо злодії розбирались в аерсофті. Якшо надійде якась інформація, велике прохання звернутись за телефоном 80985757888 або 80930539601. Наперед дякую.

  2. #2
    Нохчи Чьо Аватар для saba
    Регистрация
    03.09.2005
    Адрес
    Lemberg-Crimea
    Команда
    1st The Royal Gurkha Rifles (1RGR)&Dolg
    Сообщений
    624
    Записей в дневнике
    2

    Re: Обікрали.

    В каком районе, какая улица, какой дом, как взломали??? Поможем чем сможем
    К сожалению, война это всё ещё один из старых и проверенных способов борьбы с возросшим в стране количеством круглосуточных дураков.

  3. #3
    Текіла
    Guest

    Re: Обікрали.

    Вул. Острограцьких 8.(Район Політехівських гуртожитків. Студ містечко) Вночі взломали дверь в підвал. Забрали лише інструменти і приводи.

  4. #4
    Нохчи Чьо Аватар для saba
    Регистрация
    03.09.2005
    Адрес
    Lemberg-Crimea
    Команда
    1st The Royal Gurkha Rifles (1RGR)&Dolg
    Сообщений
    624
    Записей в дневнике
    2

    Re: Обікрали.

    Если такая ботва! Пробивай по своим, кто знал что там привода.
    К сожалению, война это всё ещё один из старых и проверенных способов борьбы с возросшим в стране количеством круглосуточных дураков.

  5. #5
    Текіла
    Guest

    Re: Обікрали.

    Та ніхто крім мене і нього.

  6. #6
    Авторизированный магазин Аватар для Buba
    Регистрация
    12.04.2008
    Адрес
    с.Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    529
    Записей в дневнике
    25

    Re: Обікрали.

    Тут він їх точно не продасть, хіба по запчастинах і пізніше. Ауг з фантомом(до речі, якого виробника сам фантом?) продається раз-два на рік і то новий, а не підозрілий. Є ще правда мимо цього форума кілька організацій, які грають. ну і в принципі 2-3 дворових гопа чи сім"я спекулянтів теж може бути командою, яка грає окремо між собою і не світиться. Скоро доведеться винаходити для привода "чорний ящик" як в бойових SCAR, правда як зробити, щоб його не обійшли-схема проводки там примітивна- в розрив не поставиш.
    жлоби вчили доньок не давати інженерам та туристам, бо то невдахи . тепер прозріли що батьківщині бракує і снаряги, і спеців? митцями спробуйте.-вони гламурніші.

  7. #7
    Оператор
    Регистрация
    22.07.2007
    Адрес
    Львів
    Команда
    Лісові Коти
    Сообщений
    415
    Записей в дневнике
    4

    Re: Обікрали.

    Можу просто шпана. В мене по підвалі тоже лазили (бачив по розшатаній скобі і пропалих речах). Дивись по подвірях, може хтось чув що хвалились.
    Що ще вкрали?

    П.С. А що там за чорний ящик, цікаво стало.

  8. #8
    Авторизированный магазин Аватар для Buba
    Регистрация
    12.04.2008
    Адрес
    с.Львів
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    529
    Записей в дневнике
    25

    Re: Обікрали.

    Рахує кількість пострілів, відхилення в скорострільності і роботі механіки(детально не знаю як-по звуку чи що), скоріше за все координати теж архівуються. туди ж проситься опізнавання власника, скоріше групи власників ніж певної особи-тобто легальний оператор чи бородатий циган з лісу/підвалу. але в описі про опізнавання немає. Виглядає як плата з літієвою батарейкою в пістолетній рукоятці, чомусь зробили ще і прозоре вікно, щоб показати що вона там є. Як маркетинговий хід- так, показує, за що +N USD, а на практиці- навіщо потенційному злодію чи мародеру знати сам факт наявності захисту? Щоб замовити в Китаї кряк заздалегідь?
    А по темі- якщо малолітні гопи- хвалитись будуть- але ж між своїми. Коли мені було 17-18р, я взнав про те, що сусід (на рік молодший) злодій, тільки коли мене скрутили(немитий був сильно) і запитали чи я не з ним краду.
    жлоби вчили доньок не давати інженерам та туристам, бо то невдахи . тепер прозріли що батьківщині бракує і снаряги, і спеців? митцями спробуйте.-вони гламурніші.

  9. #9
    Текіла
    Guest

    Re: Обікрали.

    Вкрали інструменти. Тай більше там нічого красти не було. Хіба Літню гуму до тачки, яку лишили. В сусідів велік стянули, ше якусь дрібідень. Може і гопи. Покішо заява в міліції лежить. Але не думаю шо від того буде багато толку.
    п.с Фантом був перероблений з стокового ауга по кресленням.
    п.п.с Тут може і не будуть продавати, але може в реалі будуть комусь пропонувати.

  10. #10
    D.E.A Special Agent Аватар для Tanatos
    Регистрация
    11.07.2008
    Адрес
    г.Львов, Украина
    Команда
    Recon Raccoons (DEA FAST BRAVO Team)
    Сообщений
    300
    Записей в дневнике
    1

    Re: Обікрали.

    Принято во внимание, у мя тоже летом обокрали квартиру вынесли Геху и пневмат и по мелочам. Буду что-то слышать дам знать.

  11. #11
    silent warrior Аватар для =Lex=
    Регистрация
    30.04.2009
    Адрес
    Львів
    Команда
    "Гюрза"
    Сообщений
    411

    Re: Обікрали.

    To Tequilla: не відчаюйся, все одно приходь на ігри поки привід не взяв новий, ми з тобою пістолетний рейд замутим, буде Beretta M92F Vs Colt 1911 Заодно і спробуєм як в практиці пістолетні стички, наскільки тактика зміниться, бо особисто я з пістолетом ще не мав можливості воювати, хоча купив ще осінню і за зиму вже встиг балон газу вистріляти на роботі До-речі: як вам ідея влаштувати якусь кампанію тільки з пістолетами десь на урбані?
    beware me, I'm after you

  12. #12
    Текіла
    Guest

    Re: Обікрали.

    Ха. А я встиг потестити на кривчицях. Доречі там місцевість дозволяє.

+ Ответить в теме
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама