Впевнений, що виражу не лише думку своє команди але й інших.
Міняти станції місцями є не лише не практично (оскільки кожна знає слабі сторони своєї станції і при зміні буде регулярно ними користуватись. Тим більше стівльки сил та ідей було вкладено в свої станції, що це справді для кожного СВОЯ СТАНЦІЯ!) але й не етично! Чому проблеми між кількома жителями метро мають перерости в тотальний перерозподіл станцій\людей\лідерів\територій\команд і т.д.? "Проблеми не арійців, арійців не цікавлять"(с) Так само, як не можна ламати історію М1 і М2 во благо, щоб на М3 пару "ображених і не вдоволених" були ситі і не голодні.
Де гарантія, що на М3 не буде "егоїстичних" конфліктів між кимось іншим? Тоді на М4 які зміни треба буде робити, щоб всі невдоволені були задоволені? Я вважаю, то не є обов"язком для оргів "садити" діток в манеж і казати їм, що "сваритись то не гарно". Всі ми дорослі і самі повині розбиратись із такими ситуаціями.

Стосовно змін по грі:
1- Не дозволяти червоним і бравим "нацикам" бути в союзі. Перемир"я на короткий час то так, але не союз. Поставити цйе на контроль.
2 - Укріпити ПОЛІС, щоб це реально була потужна бойова організація (якщо робиться гра наближена до реалій книжки).
3-ГАНЗА, щоб реально більше була зацікавлена в торгівлі. Прибрати їх монополію і агресивність певними правилами. Дати їм монопольні прави на деякі види продукції, але так, щоб вони потрібні були для виконна квестів. Так само щоб ГАНЗІ були потрібні інші товари з інших станцій. Що б був товарообмін, як головна складова економіки та ринкових відносин.
4- Монстрів багато не треба, оскільки велика їх кількість це вже якийсь DOOM чи STALKER. Як на мене 5-8 монстрів саме те, що треба.
5- Рольові персонажі. Їх вкрай необхідно. І якщо не кількістью, то знанням СВОЄЇ ролі і можливістью брати в них квести для виконання (як індивідуального, так і загалом для станцій).
6- Не міняти розташування станцій. Не додавти мілких по 5-10 чол. Заборонити блок пости на головних магістралях. Рейдові групи і засади - мілості просім, але без фортифікаційних укріплень!
7- Вождів станцій нехай обираюсь самі жителі станцій. Це їх прерогатива і вони мають знати свого лідера. Де демократія, хай хоч кожну гру мінять. Де монархія, то чому ЦАРЬ на кожній грі іншій має бути? Може з часом царь ще і корону і мантію з скіпетром притягне на гру, а всі монархісти побудують класний престол!
8 - МЕТРО це РОЛЬОВА гра, тому і "двіжок" орги будували виходячи з цього і перекидатись на "вай-вай- вайна!" не варто. Як сказав один розумний чоловік (а це може бути кожен з нас) - "Для цього є інші проекти і інші ігри."(с)

Це все я виразив від себе. Хто не згоден хай буде не згоден, але вирішувати оргам. Вони бачать цю гру так, як ніхто з нас її не побачить, але ми маємо підлаштовуватись під їхнє бачення гри, а не навпаки. Сужу по собі як організатор кількох ігор...
Всім дякую за увагу!
Фюрер нового Четвертого тисячолітнього Рейху!