Про Глобуса
Глобус був звичайнісіньким сталкером він не ходив далі свалки і не мав особливо ворогів але одного разу його з товаром який він ніс від сидоровича до замовника пресанули бандюки і забрали товар .
глобус незнав як відкупитися від сидоровича і той послав його на території
через 2 днів його підібрали долгівці біля закинутої барахолки що на свалці і віднесли його торговцю .
через 1 день глобус оклимав і почав говорити з сидоровичем
-прийшов в себе це добре - з насмішкою сказав сидорович
- Ось інфа Ссказав Глобус кинувши стару потерту папку сидоровичу на стіл
Пів години барига дивився фото і скоса подивився на Глобуса
-Не брешеш - запитав Сидорович
- Я брешу !!!??? - ти фото бачив ??? там хабара море !!!-Глобуса кинуло в піт...а ще я бачив голови на кілках отого квада долга ...і зо два десятки трупів свободівців !!! і гелікоптер той бачив там МОНОЛІТ -крикнув в істериці Глобус
-Моноліт добирається до периметрів зони !!!!злякано крикнув Глобус
- Да хабара там море але ти знаєш що раніше на диких територіях було ???-спитав барига.
- ну завод якийсь - відповів йому Глобус . А , що яка різниця???
- завод))) яка різниця ))) да там пускова установка ядерних боєголовок здатних рознести 4 Києва !!!- крикнув йому Сидорович
- так цю інфу потрібно передати свободі тільки вона зможе вибити моноліт який там засів після першого сильного вибросу .
- а долгу ? -тупо ляпнув глобус
- ти що зрозму вижив ? долг рознесе цією зброєю пів ато і всю зону разом з нами .
- а що мені за це буде ????
- ти мені нічого не винен і я тобі !сказав сидорович
- але я ж з пекла повернувся
-ось на - сидорович кинув пачку тугриків у руки глобусу
-Але ти невздумай ляпнути бо тут таке почнеться
Через 2 дні Глобус проговорився долговцям у їхньому барі і ті зразу почали готувати штурмову операцію на дикі території
в той час свобода в же поповному готувала нову вилазку туди .
Коли глобус вертався з агропрому на свалці його перестріли бандити і він їм сказав цю інфу щоб його не пристрелили але шакали слово не держать і черга з Ак зрізала його .
Сидорович знавши що зараз почнеться навала на території і щоб не втратити тему він розповів про це одинакам щоб вони йшли туди за хабарем.
Бо якщо Долг першим попре сидоровичу нічого не залишеться
одного з одинаків на кордоні зловили військові і вибили з його інфу про дикі території і про масу артів .
військові почали готуватися до битви .
Які ж цілі штовхали клани і вільних стакерів на ті території?
ДОЛГ - хотів раз і навіки покічити з зоною.
СВОБОДА хотіла знщити моноліт та долг та цією зброєю створити нову державу на території зони
сталкери гналися за хабаром і документами .
бандити йшли за сталкерами щоб їх трясти на виході
моноліт просто сліпо вірив у свого божка і стояв на смерть
військові отримавши наказ вичистити всю зону пішли походом.
Рольова гра перенесе вас у перед день цього штурму і у день штурму .