Цитата Сообщение от Patriot_
ну тоді не буде рок концерту
ціна взносу + 50 грн
а на рахунок людей я зараз спілкуюся і раджуся з гравцями які брали участь і допомагали в організації
Прошу сприйняти це адекватно і РЕАЛЬНО!

На свою першу організовану гру до мене приїхала лише 1(одна!!!) команда "10 легіон" із Рівного. НАс тоді на грі було 16 чоловік!!! - http://airsoft.radyvyliv.net/index.php?newsid=8 (внеску ніякого взагалі! Плюс дуже файний фуршет за рахунок приймаючої сторони! )

Перший мій сталкер - приїхало 86 людей! Внесок був 10 грн! Після цієї гри мій мінус склав більше 100 баксів (рік 2008!!! курс 5 грн за 1 дол і ціни аж ніяк не такі як зараз).

Другий сталкер - було 115 людей (внесок здається 35 грн був). Після цієї гри, ми вийшли на маленький плюсик в 100 грн десь (при чому в нас теж був спонсор, але не політичний!!!)

Третій сталкер самий "дорогий" получився. 130 людей. 120 грн внесок. І повір, ніяким плюсом тут теж не пахло!!!

Подумайте над цим. Але не просто з позиції - "ми все рівно знаємо краще"....знати...думати...мріяти...це АБСОЛЮТНО не те, що буде в дійсності. І чесно, послухайте тут поради бувалих страйкболістів, ніхто вам зла не бажає!

П.С. Такі ціни (120+50=170грн) ставити на гру можуть лише 20-30 людей по Україні із великим авторитетом і досвідом. Які в страйку 3-5 років, а то і більше. Зробіть краще маленьку обласну гру. Хто захоче то приїде з інших областей.