Фухх, нарешті відновив свій пароль. :P
Приєднаюся до всіх вищесказаних гратуляцій в честь гри і самих організаторів. Було приємно побігати з старими знайомими і новими бійцями.
Все було злагоджено і чітко окрім останньої чверті гри, я так і не зрозумів де ділося останньє паливо чи то окислювач, ми ніби притиряли були їх але одного кольору так і не дорахувалися. Було припущення, що воно у повстанців на базі, тому ми й ломанулися туди останню годину. Але скільки я не розпитував потім вбитих повстанців всі казали що в них його не було
І окремо про базу повстанців, там такий чагарник з молодих ялин, що там всі воювали сам за себе, не розбереш хто є хто.
Та й про білі повязки слушно зауважували, в тому ж чагарнику був такий момент: вбив противника, він встав, я ще чергу він стоїть, а із-за ялин нічого не видно. Виявляється він підняв руку і мовчав, а я по ньому стріляв далі доки не почав питатися чи він вбитий. Короче, повязки мають бути і бажано контрольний сигнал голосом для уникненя непорозумінь.

P.S: Всім подяка за гру!