Цитата Сообщение от Alpha4
Я не опытный турист и потому есть вопросы по списку. Список "необхидного" означет "обов'язкового" или можно кое что отфильтровать? Например 400 гр мяса + батон + 300 гр рыбы за раз я не съем. Губки 2 шт, для чего, какие надо? Чеснок /обязательно/))) серебрянные пули тоже брать? Карты местности где можно найти? В групповой аптечке много ампул и не одного шприца? Уточните некоторые позиции, например "дрит 5м" какой, для чего и т.д. мыло именно хозяйственное? Возможно для бывалого человека все и так понятно, но мне, мещанину, многое не ясно.
1. Все викладене в інвентарі є необхідно/рекомендоване. Якщо у Вас немає досвіду туризму, гірського туризму або рейдів у Карпатах. Прохання керуватись цим списком та здоровим глуздом. Це означає, що якщо ви знаєте, що за один прийом їжі Ви вживаєте 200г., їжі, то немає сенсу брати 500г. Це для прикладу.
2. Губки для миття посуду, які зручно.
3. Часник обов'язково Часник це природній репілент проти любих комах. Там болота, комарі - звірі. Дія часнику, як органічного репіленту при вживанні, більш ефективна. Хімічний репілент швидко змивається і легко виявляється собаками.
4. Срібні пулі лиши в дома, вони тобі ще знадобляться проти страйкболістів-перевертнів.
5. Карти місцевості. В пошуку. Є звичайні туристичні, але бажано знайти чим точніші.
6. Дріт синтетичний. Для господарських цілей і на всякий випадок.
7. Мило тільки господарське. Чим темніше (колір має бути темно коричневий, а не світло гавняний). Любе інше мило викину при особистому огляді речей і питати не буду, чому його взяв.