Моделирование ВСУ - здається так називається тема?

Ось усі ми знатоки, не дуже знатоки, новачки, зібрались і давай обмусолювати\рекомендувати\критикувати\"наїзджати" на людей які десь там "прі налічії отсутсвія"(с) щось не те одягнули, щось не те причепили на ствол як, на форму, взяли не той рюкзак як у ВДВ\МП\ДПСУ, взулись не те, рація не така і т.д. і т.п.

Ви знаєте друзі, складається парадоксальна ситуація... усі наші колеги із юесей армі спеш форс, брітіш армі, дойчлянд зольдатен і т.д. одягаються і озброюються так як книжка пише\фотка показує\ і радіо розказує це дуже добре і честь їм і хвала. Але паралельно виникає інша картинка, гіпотетично, що на гру, командам які моделюють ЗСУ, треба приїзджати напівголодними (в нас солдат всі знають як кормлять), в зачуханому одязі який прався десятки разів, ну це щоб відповідати антуражу, (на наших вояк як подивишся, то плакати хочеться, хоча і не всіх), без розгруза, або із якимось древнім або не понятним (не бачив ще уставу в якому писалось який саме має використовуватись) який хапнули на складі, ну і в берцах укр.пошиву. Ось він! Справжній представник від страйкболу який моделює (в данному випадку напевно вже реконструює) ЗСУ! Браво...

Я не хочу сказати, що гарно буде коли людина в "дубку" із розгрузкою в АКУ, в чорному шоломі із емкою скаже, що вона моделює гірський батальйон\полк "Лаванда", але я не бачу наприклад нічого поганого в тому, що та ж людина в "дубку", в розгрузці (олива, чи щось нейтральне), яка озброєна "калашом" чи всс чи ще щось російського\укр збройпрому і в зручних берцах іноземного виробницва скаже що вона з тої самої "Лаванди".

Ми самі створюємо ситуацію коли приходячи в страйк новачки, хочуть до американців чи німців податись. Бо в них реально "реально крутий прикид", "класна зброя із купою наворотів", "розгрузки в них як в командо і рембо" ну і в тому дусі.
Чому наприклад я, як командир команди яка МОДЕЛЮЄ прикордонну службу України, не можу використати розгрузку (не українську) з малюнком вудленд (хоч форма яку ношу дуже східна із американським вудлендом)? Або на "калаш" вчепити "не кошерний" коліматор, ну або взутись в б\у берци німецького виробницва? Ви скажете, що я і мої люди покемони? Чи ми не можемо моделювати ДПСУ, оскільки в нас такі "вопіющі факти порущення дрес-коду"? Зазначу що читавши Закони про ДПСУ в жодному, не зазначений пункт про уніформу яку повині носити прикордонники, про розвантажувальні жилети, про рації і т.д. Устава ДПСУ не читав, каюсь, якщо в когось є поділіться.

Все це написано для того, щоб знавці не так прискіпливо опускали лицем в какашку тих хто намагається моделювати збройні сили держави в якій живе (це не позиція націоналізму). Якщо є щось, підкажіть порадьте, обсудіть, але не спускайте усіх собак! Давайте навчимось відрізняти МОДЕЛЮВАННЯ ПІДРОЗДІЛУ від РЕКОНСТРУКЦІЇ ПІДРОЗДІЛУ.

Хто зрозумів, що саме я хотів цим сказати, то добре. Хто ні, не треба "бризгати слюною" на мій пост.

П.С. В мене в команді є боєць в якого Г36. Таку зброю ДПСУ не використовує. Але провівши роботу про Закони які регулюють діяльність ДПСУ є пунк про те, що можна використовувати в оперативно-розшуковій діяльності та окремих внештатних випадках спеціальні взірці зброї в т.ч іноземного виробницва. Це не значить, що ми скоро покупляємо емок, і ще додаткових гех...це просто так...
Зазначу, що ДПСУ і так отримує краще оснащення, спецзброю, радіозвязок, форму і тому подібне ніж ЗСУ. Тому командам які замаються моделюванням чи реконструкцією українського війська (про "СБУ АЛЬФУ" мовчу) значно складніше ніж навіть нам.

П.С.С. Дим, друже, як будеш чистити тему не удаляй цей пост будь-ласка.