+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 129

Тема: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Наступив новий рік, доходять до кінця св"ята, всі все досвятковують)))
    На цей рік командою Ш.Т.У.Г. планується проведення так би мовити гри "САРХАД 2" (назва може буде інша, а може і залишиться, суть не в тому).
    Всі хто був на першій бачили полігон, бачили супротивників і т.д.
    Так от, якщо на першу гру ОКСВА було 32-35 чол, а "духів" 19-20 то такого не можна допустити на другу. Самі розумієте, що мала кількість духів не змогла поставити себе в повний ріст (ну це не тільки кількість звісно, але і пофігістичне ставлення деяких до завдань і нерозуміння самої суті такого міроприємства).

    Я веду до того, що моджахедам необхідні правовірні соратники! Інакше все знову зведеться до гри "сховайся в горах".
    Які є пропозиції по цьому питанню? Оскільки мала кількість негативно позначиться на діях обох сторін, давайте щось придумаємо, або загітуємо "сомнЄваЮщіхсЯ".

    Моя перша пропозиція до цього - зменшення духам внеску в порівнянні із ОКСВА.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Оператор Аватар для -MAK-
    Регистрация
    13.08.2011
    Адрес
    Радивилів
    Команда
    Ш.Т.У.Г
    Сообщений
    198

    Re: Клуб чи проект - "Афганістан 1979-1989". Західний регіон.

    Цитата Сообщение от Tair Посмотреть сообщение
    (... і нерозуміння самої суті такого міроприємства).
    Це точно!!! Підбіг до мене дух, і сказав: -" Дайте мне квест! ". Я секунд 10 не знав шо робити, сміятися чи плакати.
    Последний раз редактировалось -MAK-; 13.01.2012 в 19:59.
    Если человек умирает прежде отведённого ему срока,сколько с его уходом теряет мир?
    Наверняка больше,чем просто одну жизнь. Ветвь засыхает и более не приносит плодов. Будущего больше нет. Безвозвратно отсекаются тропы,пройти по которым уже нельзя. Кем были бы его потомки? Святыми? Убийцами? Или и тем и другим? Когда человек умирает, вместе с ним исчезают и ответы. И тогда возникает вопрос: разве не нужно спасти всех людей?

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 15
    Последнее сообщение: 19.02.2021, 14:49
  2. Ответов: 22
    Последнее сообщение: 27.09.2012, 22:05
  3. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 19.07.2012, 09:18
  4. Ответов: 436
    Последнее сообщение: 14.02.2012, 15:09
  5. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 13.01.2009, 21:15
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама