+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 24

Тема: Нова Івано Франківська команда "АРГО-Прикарпаття"

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Оператор Аватар для Grafit
    Регистрация
    26.07.2009
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    КЕДР
    Сообщений
    322

    Re: Івано-Франківські команди і бійці

    Доброго дня. Напевне не зовсім правильно вибране нами місце на форумі для цієї бесіди, але раз є питання то треба вияснити. По-перше хочу сказати, що грузино-абхазький конфлікт і участь у ньому УНА-УНСО, як історичний факт мало місце. А значить хочуть люди нехай моделюють. Щодо зброї, то ми всі стартуємо в страйкболі, як покемони, і тільки з часом стараємось довести свій вигляд до антуражного. Я вважаю, що з командою треба принаймні зустрітись і поговорити чи пограти, перед тим як робити якісь висновки. Я також на 100% підтримую думку про те, що страйкбол без політики і якщо хлопці намагатимуться якось перенести в страйкбол чи на нього свої політичні погляди, чи підписати нас до чогось, то вони безперечно будуть забанені і грати з ними не будемо. Та якщо хлопці будуть хорошими і адекватними гравцями страйкболу, то думаю немає ніякої перешкоди для того, щоб грати разом.
    У всіх свої політичні погляди і всі ми маємо право на вільний вибір своєї політичної думки, якщо вона не заборонена державою.
    Деніско, а якщо я завтра почну моделювати Другу Світову і одінусь, як офіцер СС на гру, то ти, що не будеш зі мною грати? Думаю ні. А от коли я почну розмахувати прапором зі свастикою, пропонувати вам "майн кампф" і вести фашистську риторику та політику, о тоді так, можеш спокійно мене ігнорувати!
    Тому давайте не спішити, кожен має мати шанс.
    Последний раз редактировалось Grafit; 19.06.2012 в 19:01.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 30
    Последнее сообщение: 01.04.2008, 16:14
  2. Нова команда: "РІВНЕНСЬКІ СІРОМАНЦІ"
    от Лиман в разделе Ровно
    Ответов: 14
    Последнее сообщение: 17.03.2008, 17:12
  3. Нова команда "Арго"
    от Agent в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 07.11.2007, 21:20
  4. нова команда "Лісові чорти"
    от Thorwald в разделе Архив 2003-2007
    Ответов: 40
    Последнее сообщение: 04.09.2006, 14:36
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама