+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 57

Тема: Отзывы по игре

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Новобранец Аватар для steel 85
    Регистрация
    07.01.2012
    Адрес
    Stebnyk
    Команда
    внекомандник
    Сообщений
    5

    Re: Отзывы по игре

    Всім привіт! Гра супер, оргам велике спасибі. Чекаю наступну серію СТАЛКЕР, сподіваюсь буде, ще краще. На рахунок непоняток між СТАЛКЕРАМИ та МОНОЛІТОМ (без імен): вияснювати треба все на місці, у нас (ВОЛЯ) зі СТАЛКЕРАМИ також виник невеликий казус на Х-3, але все вирішилось буквально за 7-10 хв, і ніякої писанини, ніяких обливань один одного калом, це відпочинок в першу чергу (це все моя особиста думка). ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ГРУ

  2. #2
    Новобранец Аватар для bodnik
    Регистрация
    08.06.2010
    Адрес
    Львівська обл. м. Дрогобич
    Команда
    ДК
    Сообщений
    12

    Re: Отзывы по игре

    Вітаю Всіх!!!!
    Що до «Теории Гаусса» то судити не вправі нікого, але можу сказати що завжди будуть виникати певні недопрацьовки в цій грі чи в будь яких інших, організованих Вами чи Нами, конфлікти сторін та всякого різного тому забуваємо усі непорозуміння і дякуємо тим хто приклав зусиль для того щоб Ми ще раз зібрались разом!.
    Від себе велечезна подяка угрупуванню "ВОЛІ" за те що разом відстоювали пліч-о-пліч свої погляди. Маю надію що скоро знову побачимось в нових ігрових сюжетаж.
    Радий був бачити Вас, успіху Вам! =)

  3. #3
    Бродяга Аватар для Valkyr
    Регистрация
    14.02.2012
    Адрес
    Н.Калинов
    Команда
    Внеком.
    Сообщений
    288

    Re: Отзывы по игре

    ну естле пошла такая кухня , то я и я свои пять копеек вставлю, когда ночью был зомби в одно рыло, то блин долбили с близкого растояния уже упавшего(был с пистолетомв повязке , рычал скорее не антуражно а от боли) и долбили пока не заорал -что же вы блин делаете!!!!!больно же !!!!(я так понял что в зомби не бьют когда он в стадии лежания ).
    Только Валькар может войти в эти ворота-Вы, умрёте...

  4. #4
    Новобранец Аватар для bodnik
    Регистрация
    08.06.2010
    Адрес
    Львівська обл. м. Дрогобич
    Команда
    ДК
    Сообщений
    12

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от Valkyr Посмотреть сообщение
    ну естле пошла такая кухня , то я и я свои пять копеек вставлю, когда ночью был зомби в одно рыло, то блин долбили с близкого растояния уже упавшего(был с пистолетомв повязке , рычал скорее не антуражно а от боли) и долбили пока не заорал -что же вы блин делаете!!!!!больно же !!!!(я так понял что в зомби не бьют когда он в стадии лежания ).
    Valkyr Я так розумію стріляв в голову один і той самий військовий кіноман фільмів про зомбі який вирішив що зомба можна вбити пільки пострілом у голову
    Последний раз редактировалось bodnik; 26.08.2012 в 17:52.

  5. #5
    Erin go bragh Аватар для Borat
    Регистрация
    15.06.2006
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Task Force 145 (Irish Legion)
    Сообщений
    1,438

    Re: Отзывы по игре

    Цитата Сообщение от steel 85 Посмотреть сообщение
    Всім привіт! Гра супер, оргам велике спасибі. Чекаю наступну серію СТАЛКЕР, сподіваюсь буде, ще краще. На рахунок непоняток між СТАЛКЕРАМИ та МОНОЛІТОМ (без імен): вияснювати треба все на місці, у нас (ВОЛЯ) зі СТАЛКЕРАМИ також виник невеликий казус на Х-3, але все вирішилось буквально за 7-10 хв, і ніякої писанини, ніяких обливань один одного калом, це відпочинок в першу чергу (це все моя особиста думка). ВСІМ ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ЗА ГРУ
    зазвичай всі питання вирішуються на фінальному шикуванні, що ми і хотіли зробити. тільки
    Фінального строю не було, тому змушений висказувати це на форумі.
    What is the difference between a battery and a whisky ?
    A battery has a negative side.


    I feel like a star

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Отзывы об игре
    от Миха-Ворон в разделе RESIDENT EVIL :: Operation Raccoon City
    Ответов: 151
    Последнее сообщение: 04.07.2013, 08:45
  2. Отзывы об игре
    от KING_5MarDiv US в разделе Modern Warfare II
    Ответов: 50
    Последнее сообщение: 07.09.2012, 05:48
  3. Отзывы об игре
    от SUDDYA в разделе 104*F - 36 Parallele
    Ответов: 405
    Последнее сообщение: 10.07.2012, 10:36
  4. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе Зона О.Т.Ч.У.Ж.Д.Е.Н.И.Я: Т 1617
    Ответов: 12
    Последнее сообщение: 17.07.2010, 19:37
  5. Отзывы об игре
    от Ян Чума в разделе М.Е.Т.Р.О. 2033 – «Выхода Нет»
    Ответов: 26
    Последнее сообщение: 22.05.2010, 23:47
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама