+ Ответить в теме
Показано с 1 по 15 из 15

Тема: Альтернативный формат страйкбольных мероприятий с запахом антитеррора.

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Normanian Army General Аватар для Tair
    Регистрация
    12.02.2008
    Адрес
    Радивилів\Вол.-Волинський
    Команда
    Ш.Т.У.Г.
    Сообщений
    1,597

    Re: Альтернативный формат страйкбольных мероприятий с запахом антитеррора.

    Ну взагалі то ідея досить хороша і вона не тільки має право на життя, але і повина бути реалізована.
    Організація ігор такого формату - то теж річ цікава і думаю, що при правильному підборі команд (для обох сторін) вона теж би пішла б на ура.

    От тільки підтримаю МІХЕЯ нарахунок рейтингу команд. Тут буде багато різних негативних елементів, так як: нас засудили, а як би не одне, не друге, неправильні оцінки і т.д. ТОму якщо таке щось робити, то треба добре подумати, щоб блага ідея не перетворилась в кучу "словесного поносу" і мертвого проекту.

    Ну і на останок, антитерор чи ні, але зараз реально всім важливо чи використовувався данний підсумок в тому році чи ні. Не використовувався? Уууу то вони покемони! Ні їм заборонимо їхати до нас. Всім подавай реконструкцію! Але реконструкцію ОДЯЖНУ (як на подіумі), а те що елементарно не має взаємодії в команді це вже питання 4-те чи 5-те, навіть не друге з третім.....

    Вообщем, не буду тут в лірику вдаватись, я за твою ідею КАЯБА! Хороші тематичні ігри не тільки із адекватними ворогами, але в першу чергу і з союзниками.
    Думай, висвітлюй думки, пиши тексти, щоб ясніше розуміти тебе.
    Если вы не можете предотвратить какое-либо событие - возглавьте его!

  2. #2
    Si vis pacem,para bellum
    Регистрация
    23.04.2009
    Адрес
    Київ - місто Герой!
    Команда
    Террон, ССГЭС
    Сообщений
    67

    Re: Альтернативный формат страйкбольных мероприятий с запахом антитеррора.

    Це буде як розвиток замість практичної стрільби чи просто окрема гілка?
    Антитерор - тобто буде якийсь жосткий допуск по антуражу,обов'язково тру реконструкція існуючого підрозділу?Чи просто фото допуск який відсіює покемонів?
    Чи будуть якісь індивідуальні змагання?Я дуже хотів прийняти участь ще в минулій стрільби,але не зміг...

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. альтернативный отдых :)
    от Qwert в разделе ОБЩИЙ
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 02.08.2011, 12:53
  2. Ответов: 11
    Последнее сообщение: 15.12.2010, 13:27
  3. Новый формат
    от ТайСОН в разделе AIRSOFT REAL WAR
    Ответов: 426
    Последнее сообщение: 05.02.2008, 10:14
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама