+ Ответить в теме
Показано с 1 по 13 из 13

Тема: Гра рейдового типу "Війна за ресурси"

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Курсант Аватар для Rizun
    Регистрация
    12.02.2011
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    Скажені
    Сообщений
    36

    Re: Гра рейдового типу "Війна за ресурси"

    Цитата Сообщение от jew Посмотреть сообщение
    міслі в слух
    на кожну команду обовязково:
    - компас (можна індивідуально) ?
    - аптечку
    - мобільний телефон (київстар, мтс), залежить від поктриття
    - фонарик(індивідуально)

    спряження:
    - коремат
    - спальник
    - палатка чи спимо під навісом?
    - берцы або зручне трекове взуття(ніяких кросівок або кеды), шапка вязана(флісова), рукавиці, светр, пара (запасна) носки


    питання:
    - навігація, карти ?
    - рекомендована вага споядження якщо рухаємся в бойовому порядку, то приводи на плехач (де лишим чохли)

    -Для того щоб не загубитись бажано щоб компас і карта були у кожного, а так мінімум 2шт на команду і 1 ЖПС обовязково
    - аптечка індивідуальна у кожного гравця, бажано одна велика на групу (рекомендації по аптечці я скину)
    - мобільний телефон, бажано хочаб дві сімки МТС київсітар
    - фонарик обовязково у кожного

    спорядження в принципі тут все правильно написано, я думаю палатка буде краще так як на вулиці вже не дуже тепло
    Вимоги до спорядження напишу пізніше

    про карти я вже написав хто має ЖПС напишіть у якому форматі вам скинути карту.
    Рекомендована вага спорядження на чоловіка не більше 20 кг без розгрузки і без привода. Хоча 20 кілограм вам стане на тиждень в горах таким чином думайте що берете з собою вам це носити і ніхто вам помагати не буде.

    На рахунок чохлів - прийдеться носити з собою, іншого вихлду я не поки що не бачу

    ---------- Сообщение добавлено в 09:19 ---------- Предыдущее сообщение создано в 09:05 ----------

    Цитата Сообщение от Schmidt 99 Посмотреть сообщение
    Який розмір території? В чорному лісу був неодноразово, і чесно кажучи, ну це моя думка - занадто тяжка і небезпечна територія. Чорний ліс місцями тяжкопроходимий, є багато зараз молодняка, сам особисто зустрічав багато змій, особливо в районі чорного потіка, дуже легко заблудитись навіть дньом, особливо тим хто перший раз. тобто якшо ходити, то тільки підгрупами і з навігацією.. карта наврят чи допоможе бо проактично немає обєктів по яких можна орієнтуватись. Телефон місцями не ловить ні Київстар ні МТС. та й автонавігатором пробував, є місця де він просто губиться. автомобілі паркуватимуться недалеко від міського смітника. Там дофіга бува. бомжів і циганів. машу без нагляду лишити більше ніж сутку.. ну тут варто задуматись.. хіба проситись на парковку на територію до сторожів..

    ДУМКА ОСОБИСТО МОЯ !!! ТОМУ ОРГАНІЗАТОРАМ - БЕЗ ОБІД !!!

    а.. ну ше забув добавити.. там дикі кабани водяться.. місцеві охотніки туда деколи їздять на відстріл. 300 відсотків шо вонитам є !!!
    Здоров!
    А ніхто і не говорить що це буде прогулка на 1км по асфальту з дівчиною і з пивом!!!!!!!!!
    На рахунок важкопроходимості ніхто не мішає йти по дорозі або по стежці.
    По зміях якщо ти не в курсі то на бочках їх дуже багато цього року я на одну чуть не ляг.
    По оріентуванню я вже про ЖПС написав, а взагалі є така штука як азимут.
    На рахунок смітника там зараз йде відстріл собак тому в цей район ми заходити не будемо (інформація провірена від знайомого єгеря)
    Для проїзду існують автобуси чи вже ніхто не памятає що це таке?

    З мисливцями проблем не повино бути я не думаю що можна перепутати когось з Лосем чи кабаном.

    Без обід. Доречі друже скільки тобі років?

    ---------- Сообщение добавлено в 09:43 ---------- Предыдущее сообщение создано в 09:19 ----------

    Рекомендації по спорядженню та аптечці
    Я думаю не варто все переписувати розумні люди вже все давно написали і провірили на практиці.

    Спорядження
    http://airsoft.ua/showthread.php?t=13068

    Аптечка
    http://airsoftgun.ru/phpBB/viewtopic...=94892&start=0
    http://airsoft.ua/showthread.php?t=7660
    У кожного індивідуальна обовязково

    Рекомендації по іжі
    http://airsoft.ua/showthread.php?t=4187
    Можу добавити тільки одне як я вже писав є можливість взяти Українські сухпайки по 30грн.

    Правила ігрових сутичок та правила поведінки в рейді напишу пізніше
    Последний раз редактировалось Rizun; 21.09.2012 в 11:22.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. "Громадянська війна. Ліван-1983" (03-04.10.09., "Ферми")
    от SomberGrin [Дикі гуси] в разделе Архив 2008-2012
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 23.09.2009, 17:29
  2. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама