Про враження від гри: Дуже сподобалось! Хоча мені особисто і не дуже пощастило, за весь день брав участь лише в одному бою, але набігався досхочу
Кролям - поздоровлення і подяка!!! Організація - в основному супер.

Трошки критики організаторам: Остання денна місія виявилась трошки дивною, ми, гуки, тримали блокпост і мали вказівку, що американці повинні йти через нас. Вони обійшли. І друге - хтось з організаторів дав команду про закінчення, а інший через 5 хвилин спростував. Частина людей пішла до тиру :/

Трошки критики нам, гравцям. "Мертві", прошу, не намагайтеся підказувати живим де засів ворог і скільки його. Краща допомога своїй стороні - це мовчки й швидко прямувати до мертвятника і не псувати гру підказками 8)

Про інцидент з ножем: повністю погоджуюсь з тим, що така поведінка неприпустима, але ще хочу звернути увагу на іншу сторону. Я бачу, що багато людей носять з собою справжні ножі поруч із страйкбольною зброєю. Тому такий або схожий інцидент (наприклад поранення у випадку невдалого падіння) був лише питанням часу, погодьтеся. Не знаю, навіщо Nitro та іншим справжній ніж, не муляж, не мені судити. Правила регулюють використання муляжів і не забороняють носіння справжнього. Але безпека - це не пусті слова, і я свій ніж залишаю у сумці, бо я не на виживання приїхав і не на війну, а на mil-sim. І вся моя зброя - це виключно sim. А якщо ваш товариш викорастає ваш ніж, гадаючи, що він - муляж? А якщо у вас не страйкбольний пістолет буде у кобурі? Навіщо тягнути з собою в саму гру такі речі? Просто мої 5 копійок.