Показано с 1 по 20 из 794

Тема: Флудилка

Древовидный режим

  1. #7
    Gefreiter Аватар для OzziKif
    Регистрация
    27.08.2010
    Адрес
    Івано-Франківськ
    Команда
    2./PzGrenBtl 411
    Сообщений
    269

    Re: Локальні та тренувальні ігри

    Цитата Сообщение от Grafit Посмотреть сообщение
    Ай молодці, пишете так цікаво. Пацани мені здається, що треба на ігри їздити, а не тут займатись єрундою. А якщо якийсь молодий гравець не розуміє, що і де писати то варто йому підказати. Давайте уже припиняти с*ач на форумі. Я ще не модератор і працювати почну з наступного тижня, але так як і діючий модер такі пости буду стирати.

    P.S. Наша команда, Killer Bees і деякі інші гравці їдемо в Тернопіль. Тому нас в неділю не буде.

    P.S.S. Цей пост можна спокійно затирати.
    • Так ніхто ж не среться.
    • Нарахунок молодих гравців....а що правила форуму не однакові для всіх Та й не тільки молоді гравці були причетні, та й не вчить страйкбол, що таке форум, а що таке чат, що таке ПМ і контактний телефон... Але віднощення до правил форуму, або ж взагалі розуміння існування правил як таких, особисто мені видається показовим, і не буде сильно відрізнятись не залежно від того, в піжамі ти перед ноутбуком, чи в шльомі і з приводом в руках ганяеш на полігоні, несучи яку-не-яку, але ж відповідальність за здоровья та й просто хороший настрій інших людей. А може треба всетаки ввести своєрідні екзамени для молодих гравців? Та й досвідчених модераторів, на знання правил перевірити деколи не завадить.
      (доречі було вказано і підказано)
    • Пости ТРЕБА терти, і більше ніж труть, але без видачі банів по двійним стандартам
    • Файно вам хлопці пограти у Тернополі!!!! Бисти не змерзли, не змокли і багато постріляли
    P.S. А скайп, асько і київстар мовчать Поїдемо ми рибалити

    P.S.S. Сорі за багато буков, на істину не претендую, це моя особиста думка.

    P.S.S.S.
    Цей пост можна спокійно затирати, або зробити відповідну тему і перенести його туди...
    Последний раз редактировалось OzziKif; 17.02.2013 в 04:09.
    в раю, конечно, климат, зато в аду - общество

Похожие темы

  1. Послеигровая флудилка
    от Dimon в разделе М.Е.Т.Р.О. 2034 - «По следу прошлого»
    Ответов: 73
    Последнее сообщение: 25.11.2012, 04:32
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама