+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 26

Тема: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

Комбинированный просмотр

  1. #1
    US Marines Аватар для Royal
    Регистрация
    09.08.2010
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    OMEGA
    Сообщений
    29

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Цитата Сообщение от Vic [mad dogs] Посмотреть сообщение
    Грав за жовтих! Результат мене зовсім не цікавить, більше цікавить це написане, як капітана команди і організатор не великих ігор. Ви на моїх іграх не були і звідки ви можете таке писати? Ні за собою ні за своєю командою я не честності не спостерігав, якщо Ви щось пишете пишіть конкретику, а не загальну картину. І взвгалі є правела ато вже достало це форумне какашко кидання!
    припустимо, камиші, дерева закривали, снігові баби і відстань була біля 20 метрів, побачити важче...
    йде атака другої бази, ми лиш вийшли з води на берег, коли одразу ж побачили противника в окопах бази. противником були замічені також.
    заходячи з півночі одною групою, друга рухалась зі сходу. тобто атака була півкругом.
    бачу глибоко в окопах сидять два бійця команди жовтих, один криє сторону півночі, інший берегову лінію, спина до спини сидячи.
    ми з-за пагорбів починаємо обстрілювати їх. не виходять... дальше... не виходять... особисто встаю на весь рість і йду прямо до особистостей.
    Мужики, я в голову і в шию з відстані 5 метрів випустив пів магазина! і поки особистість не побачила з якої сторони в нього стріляють, і не скривилась, бо таки дійсно заболіло, після моїх слів різного роду лексики, бо такої впертості я не витримамв, за що на мене можна насварити, результату не було жодного. це мабуть самий відчайдушний момент гри був. один в білому маск-халаті, інший в накидці зимові бундеса.
    конкретніше незнаю як описати.

    не знаю, гравції чиєї команди було, чи взагалі командні гравці, але думаю що не вперше грали.. тому змушений конкретизувати як сторона жовтих.
    Отступать!? Чёрта с два!

  2. #2
    Курсант Аватар для Ptizza
    Регистрация
    27.08.2012
    Адрес
    Тернопіль
    Команда
    С.Т.О. П.У.Д.І.В.
    Сообщений
    51

    Re: Закон доблесті "Порятунок полоненого"

    Цитата Сообщение от Royal Посмотреть сообщение
    припустимо, камиші, дерева закривали, снігові баби і відстань була біля 20 метрів, побачити важче...
    йде атака другої бази, ми лиш вийшли з води на берег, коли одразу ж побачили противника в окопах бази. противником були замічені також.
    заходячи з півночі одною групою, друга рухалась зі сходу. тобто атака була півкругом.
    бачу глибоко в окопах сидять два бійця команди жовтих, один криє сторону півночі, інший берегову лінію, спина до спини сидячи.
    ми з-за пагорбів починаємо обстрілювати їх. не виходять... дальше... не виходять... особисто встаю на весь рість і йду прямо до особистостей.
    Мужики, я в голову і в шию з відстані 5 метрів випустив пів магазина! і поки особистість не побачила з якої сторони в нього стріляють, і не скривилась, бо таки дійсно заболіло, після моїх слів різного роду лексики, бо такої впертості я не витримамв, за що на мене можна насварити, результату не було жодного. це мабуть самий відчайдушний момент гри був. один в білому маск-халаті, інший в накидці зимові бундеса.
    конкретніше незнаю як описати.

    не знаю, гравції чиєї команди було, чи взагалі командні гравці, але думаю що не вперше грали.. тому змушений конкретизувати як сторона жовтих.
    З самого початку оборони другої бази в окопі в білому масхалаті був і я також. Мені прилетіла одна кулька аж навісом в голову не зі сторони річки, а правіше з камишів ну дуже з великої відстані.. Чітко сказав, що "поранений" і після другої кулі(також навісом) тихо пішов в мєртвяк. Може то не я був? , а то піля 5 метрів, я б не тихо пішов в мертвяк. Може навіт і рукопашкою закінчилось.\

    А загалом гра класна! Все получилось. Ньанси завжди були, меньше чи більше.
    Последний раз редактировалось Ptizza; 18.02.2013 в 13:00.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Громадський проект Закон України "Про зброю" очами мешканців та журналістів м. Пятиха
    от alekspol в разделе ГО «Українська асоціація власників зброї»
    Ответов: 10
    Последнее сообщение: 21.03.2014, 22:24
  2. Ответов: 5
    Последнее сообщение: 26.09.2011, 20:48
  3. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 22:00
  4. Ответов: 2
    Последнее сообщение: 06.08.2008, 19:57
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама