+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 40

Тема: Игры на Урбане.

Комбинированный просмотр

  1. #1

    Re: Игры на Урбане.

    1. Брюхи (Школа). Три этажа хватает.
    2. ТЕЦ. После рясного мне там скучно, неважно сколько этажей разрешить.
    3. Рясне. Сейчас играем до пятого включительно. Не вижу смысла что-либо менять. Регулярно бываю на крыше и со всей уверенностьюзаявляю при соблюдении ТБ крыша более безопасна чем трава с люками, пол цеха с дырами и особенно тёмные проходы на третьем этаже (там такие дыры что человек пролазит).
    4. Не играл.
    The call to serve, it has no sound, yet I have heard it in the whispered retelling of honorable sacrifices made by those who have served before me.
    The call to serve has no form, yet I have clearly seen it in the eyes of the men and women infinitely more courageous and more driven than most.
    The call to serve has no weight, yet I have held it in my hands...

    AMERICA*s NAVY: a global force for good

  2. #2
    Новобранец Аватар для Fang
    Регистрация
    11.03.2013
    Адрес
    Lviv
    Команда
    Hazardous Team
    Сообщений
    24

    Re: Игры на Урбане.

    Останній місяць котики лазячи туди - не створювали перекосу в балансі.
    Ми завжди грали ПРОТИ них і останній місяць розставляли біців на підходах до даху ітд, рухалися маршрутами які є безпечними для прострілу з даху ітд.

    Зараз ми не маємо тюнених снайперів і достатньо фактів по (я сидів тут і не міг дострелити туди) (я стріляв зверху вниз і боєць на даху був чітером через перепад висот)
    Я не знаю чому Аладін підняв це запитання саме зараз, коли особливих скарг на чітерство ще не було, але я гарантую що якщо 1-2-3 бійця на цих висотах будуть виконувати роль стрільця в тирі - Хазарди обовязково піднімуть питання всередині коаліції про факт дизбалансу даху і про заборону 4 поверха цехів, даху кишки і 4-5 поверхів адмінки як таких що не можуть використовуватися в реаліях страйкболу з 130 м/с / 220 м.с. co2 кіт

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Ответов: 167
    Последнее сообщение: 26.06.2020, 12:26
  2. Тактический щит на урбане
    от ART в разделе ЗАГАЛЬНИЙ
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 28.03.2009, 22:55
  3. Тактический щит на урбане
    от ART в разделе ЛЬВІВ
    Ответов: 17
    Последнее сообщение: 28.03.2009, 22:55
  4. Осенние игры на урбане
    от @ntitel0 в разделе ИГРЫ
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 03.10.2005, 08:28
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама