Всім привіт. Не хочу повторювати попередніх ораторів, але і собі не пробачу якщо не дам виходу емоціям

З моментів по грі, які найбільш запам’ятались:
- Патріотичні промови кубинського лідера через мегафон в мертвяку(хоть ні слова не зрозумів, але після того був готовий гнати америкосів аж до аляски)
- Охорона другої ракетної бази, евакуація ранених з-під вогню противника, снайпери, які не давали рослабитись в окопах, десятихволинні затишшя, за яких встигаєш перекинутись парою слів з бійцями по окопу і знов «жара», координація Вальтера і Майора не давали рослабитись і згадатись, що ми лише на грі, все це на довго запамятається.
- Нічна міссія: мега респект кубіті, яка пройшла в окопи на базу америкосів і викосила половину охорони, респект всій групі, яка під командуванням Вага вийшла, на штурм. Окремий респект бійцю з молдови, який взяв мене в полон, (соррі бро, за невеличке недорозуміння, надіюсь я тобі драйв не зіпсував)
З організаційних моментів:
- Кролі, ви звірі, стільки окопів накопати – РЕСПЕКТ за все.

З мінусів:
- Провозив свій сухпай 1100 км, просто так. (Я вам цього не забуду )
- Я пропустив американський футбол і перетягування канату, я прошу, ні, я вимагаю, щоб була організована ще одна гра з аналогічними іграми !!!

Всім дякую за відмінну гру, приємне спілкування і за хороший настрій.