+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 240

Тема: Обсуждение проекта

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Курсант Аватар для Strong [Cavalry]
    Регистрация
    29.05.2012
    Адрес
    Киев
    Команда
    Battalion special troops "Centurion",1 st Brigade, 1st Cavalry Division US
    Сообщений
    72

    Re: Обсуждение проекта

    Цитата Сообщение от Валентин Посмотреть сообщение
    мысль неплохая в том плане что чайхана при деле..многие могут попасть на чаек...опять же общение и т.п.
    минус реально только 1- война на выходе из чайханы...но это можно решить выходом из чайханы в повязках/со светляками на дистанцию 100-200 м в сторону своего лагеря и стартовать оттуда- нет никакого смысла сдохнуть на пороге чайханы ни для натовца ни для талиба...в целом идея неплохая...можно подумать...плюсов гораздо больше

    Я з Вашого дозволу вставлю своїх "5 копійок". Мертвяк в чайхані - не круто і неантуражно + вище перераховані недоліки. Натомість я б радив створити, в горах, "оперативний опорний пункт - польовий шпиталь -"Рестрепо" і тд. - називайте його як хочете". Таким чином ми виграємо по трьом пунктам.

    1 - створюємо таким чином ігрове завдання - типу: "вийти в квадрат.... закріпитись... створити... організувати ітд. " відповідно бородатим він заважає і вони спати не можуть так хочуть там всіх вночі перерізати.... можна розвивати тему до безкінечності.....
    2- це цілком антуражно і зручно для всіх, а чаю я думаю можна буде там і самому якось заварити....
    3- вирішимо питання стрільби на виході з "мертв'яка" - так як це вже опорний пункт, охорону якого організувати доцільно і навіть необхідно.
    + отримуємо нагоду поспати в МСС під відкритим небом... згадавши старий-добрий "Афганістан-екстрім"
    Последний раз редактировалось Strong [Cavalry]; 20.09.2013 в 18:46.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Обсуждение проекта
    от Валентин в разделе Битва за Фалуджу
    Ответов: 46
    Последнее сообщение: 24.04.2014, 14:17
  2. Обсуждение проекта
    от xdiselx в разделе Afghanistan 2010: Operation "Moshtarak" edition 2013
    Ответов: 5
    Последнее сообщение: 20.10.2013, 18:18
  3. Обсуждение проекта
    от Валентин в разделе Afghanistan Extreme 2
    Ответов: 172
    Последнее сообщение: 09.04.2013, 10:08
  4. Обсуждение проекта
    от Gekata в разделе Afganistan 2007. Операция «Горный прорыв»
    Ответов: 40
    Последнее сообщение: 12.07.2011, 19:42
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама