+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 24

Тема: Дополнения к правилам (потенциально Л5)

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Новобранец Аватар для Scorp
    Регистрация
    30.11.2011
    Адрес
    Zhovkva/L'viv
    Команда
    Gypsy Team
    Сообщений
    17

    Re: Дополнения к правилам (потенциально Л5)

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    На сихов дорога, а потом ждать пока кто-то с Сихова приедет к ним на игру и поручится за тебя, и так не раз, а потом по ходу появлений мож и познакомишся.) PRIVATE PARTY - чо надо!) (ну эт так - шутка в которой есть доля шутки))) )[COLOR="Silver"]
    а до чого тут сихів? чи сихів в нас "заповідник" внєкомів? якщо ви мали на увазі новачків, то, думаю, даний пункт тільки допоможе їм швидше знайти команду. Бо якщо команда поручилась за гравця, то вся відповідальнійсть буде на цій команді за будь-які дії бійця(мається на увазі помилки і порушення), ну і хто як не бувалі люди в страйку зможуть пояснити новачку "що і з чим тут їдять". Якщо ж мова йде про людей які в страйку давно, але без команди, то знайдеться достатня кількість команд які зможуть поручитись за внєкома(звичайно якщо він адекватна людина)
    nobody dies virgin, cause life f*cks everyonе

  2. #2
    Оператор
    Регистрация
    23.10.2012
    Адрес
    Львов
    Команда
    внеком
    Сообщений
    125

    Re: Дополнения к правилам (потенциально Л5)

    Цитата Сообщение от Scorp Посмотреть сообщение
    а до чого тут сихів? чи сихів в нас "заповідник" внєкомів? якщо ви мали на увазі новачків, то, думаю, даний пункт тільки допоможе їм швидше знайти команду. Бо якщо команда поручилась за гравця, то вся відповідальнійсть буде на цій команді за будь-які дії бійця(мається на увазі помилки і порушення), ну і хто як не бувалі люди в страйку зможуть пояснити новачку "що і з чим тут їдять". Якщо ж мова йде про людей які в страйку давно, але без команди, то знайдеться достатня кількість команд які зможуть поручитись за внєкома(звичайно якщо він адекватна людина)
    Сихів тут до того, що там немає обмежень по поруці і т.д., як для новачків так і старих позакомандників тому він і дає можливість познайомитись з людьми і командами які можуть грати на Рясне, а відповідно зможуть і поручитись за бійця якого вже знають. Я думаю, що жодна з команд не поручиться за людину яку взагалі ніхто не знає. От тому і написав таку відповідь. Здається мій текст був достатньо чітким, читабельним і зрозумілим.

    Додатково: цікаво, яка команда (яка не їде на гру) поручиться за одну окрему позакомандну людину (яка їде на гру). Окрім того, все залежить від того, яка відповідальність очікує поручителя за дії особи за яку поручились.
    Последний раз редактировалось L_u_p_u_s; 01.11.2013 в 14:44.

  3. #3
    Новобранец Аватар для Scorp
    Регистрация
    30.11.2011
    Адрес
    Zhovkva/L'viv
    Команда
    Gypsy Team
    Сообщений
    17

    Re: Дополнения к правилам (потенциально Л5)

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    Додатково: цікаво, яка команда (яка не їде на гру) поручиться за одну окрему позакомандну людину (яка їде на гру). Окрім того, все залежить від того, яка відповідальність очікує поручителя за дії особи за яку поручились.
    " та особи поза командами за порукою однієї з команд яка бере участь в тій самій грі."

    Цитата Сообщение от L_u_p_u_s Посмотреть сообщение
    Я думаю, що жодна з команд не поручиться за людину яку взагалі ніхто не знає.
    для того існує форум і оголошення про набір в команди. А в команд є командири з головами на плечах і командні тренування, де і можна оцінити дії новачків, і після цього давати чи не давати поруку за дану особу. ІМХО
    nobody dies virgin, cause life f*cks everyonе

  4. #4
    Оператор
    Регистрация
    23.10.2012
    Адрес
    Львов
    Команда
    внеком
    Сообщений
    125

    Re: Дополнения к правилам (потенциально Л5)

    " та особи поза командами за порукою однієї з команд яка бере участь в тій самій грі." - провтикав)

    "для того існує форум і оголошення про набір в команди. А в команд є командири з головами на плечах і командні тренування, де і можна оцінити дії новачків, і після цього давати чи не давати поруку за дану особу. ІМХО " щось в тому є, але суб'єктивно, я б не пішов в жодну з команд в такий спосіб) Для мене простіше декілька раз зіграти подивитись яка команда як діє і подобається вона мені чи ні, а потім іти на переговори по вступу. Форумне спілкування не замінить живого і не дасть наглядного прикладу. Командні тренування .... ну не у всіх є інший вільний час крім неділі.
    Ну не буду робити флудилку з цих обговорень правил. Ваша позиція мені зрозуміла, свою я Вам висловив.)

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. "EVOlution: Битва за Рай". Дополнения к правилам.
    от CUBA в разделе EVOlution: битва за рай
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 27.06.2015, 08:41
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама