Цитата Сообщение от Орест Посмотреть сообщение
Оцей варіант з "назвами які в собі містять слова" апріорі не житєздатний. Я зараз назву команду "US" і буду потім розказувати всім командам з назвами "US Rangers", "US Marins", "US Seals" що вони редіски і в їх назвах міститься назва моєї команди.

Давайте розберемося з визначенням оригінальності і унікальності. Я вот наприклад програміст і в правилах мови програмування сказано - назви функцій мають бути унікальними. Так вот якщо я створю дві функції Spartans і SpartanZ, то вони цілком попадають під це правило.

Ви дійсно вважаєте що ця команда собі таку назву вибрала тільки для того щоб вас копіювати? Мені якось це реально дивно читати, бо до цієї теми я навіть не помічав, що в назвах ваших команд є однакове слово.
1. Ваше название команды "US Army Rangers" не сильно отличается от примера "US", я уже писал в другой ветке почему.

2. С точки зрения программирования да, но в обычном мире есть понятие копирования и подражания (умышленного или нет - не важно). А еще есть неписаные правила уважительного отношения между командами, чего тут в данный момент нет.

3. Разумеется нет, но мы не хотим НИКАКИМ образом ассоциироваться с другими комадами. Тем более с Американскими и тем более в мультикаме, об этом я тоже уже писал.