Складне питання!

З одної сторони одна команда права з іншої друга. І ніби "СПАРТАНС" за одними зайнято, ну і іншим якщо в реальному підрозділі використовують таку назву то і вони якби мають право на неї, адже не спеціально її видумали...
Але з іншої сторони на скільки я знаю всі знають один одного не з назви "100 армі бест спешл форсес 200 беретс", а по короткій назві, яка закріплена за командою, в даному випадку "СПАРТАНС".

Хоріган вішай "рупор голосування" як запропонував Орест. Як би не було із "дитячим садком", "дитячими проблемами" всі наші команди мають мати назву яка ідентифіковує саме нас, а не ще одну команду із рівнини і другу з гір (для прикладу), а ми лісові із тою самою назвою Вибачаюсь за можливо не вдалий приклад.

п.с. Ну і для товариша ФЕНа, бажано писати в пункті "адрес" - адрес команди, а не АРМС (хіба може це місто якесь на дальніх просторах нашої Батьківщини? ТОді питань не має). Оскільки правила для всіх одні (ФСУ за це карає) і шкода коли одним за це штрафні бали ліплять, а іншим і так піде наскільки я розумію........

На сім відкланююсь панове!