+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 29

Тема: tompson він же Термінатор з Тернополя

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Новобранец Аватар для EvilYorik
    Регистрация
    08.10.2012
    Адрес
    файне місто Тернопіль
    Команда
    Defense
    Сообщений
    5
    І шо ти дальше будеш триндіти шо я тебе з кимісь попутав? Чоловіче, я тобою ненатішуся як зловлю. І свої байки про службу і байкерів засунь куда поглибше. І на рахунок байкерів, треба просвітити тернопільських байкерів про тебе. А там і решта довідаються. Гарно тебе з "козацтва" поперли? Негарно спільну казну обкрадати було.

    Як я спілкувався з людьми то єдине за що його можна похвалити що багато хороших людей привів в страйкбол але ті люди після того всього або його знати не хочуть або просто вломити йому хочуть. Був випадок що дали йому тягла і то так з ноги в морду шо аж ковекнувся. При чому погроз в плані що "Тобі триндєц" чи заяви в міліцію ніяких не було бо чув напевне грішок за собою. Це я сам особисто чув. Але як результат показує що до нього не дойшло що кидати "бізнес партнерів" ні до чого хорошого не призводить в плані відносин і власного здоров'я. Далі займається "чорними ділами". Розгруз "лівчик" для АК і ремінь якийсь за 600 грн б/у толкати це брєд. І не ведіться на то шо він якийсь майор чи ше якийсь там при погонах. Він навіть не служив в армії і просто максимум "дружинник". Інфа 200%.
    Последний раз редактировалось Дым; 26.07.2014 в 20:55.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Работает ли некий магазинчик из тернополя?!
    от KоТТ в разделе Плохие покупатели
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 30.11.2012, 12:18
  2. ТЕРМІНАТОР З ТЕРНОПОЛЯ
    от FIZRUK в разделе Тернополь
    Ответов: 2
    Последнее сообщение: 05.11.2008, 21:53
  3. TOMPSON M1A1
    от CHICHA в разделе США
    Ответов: 7
    Последнее сообщение: 21.03.2007, 13:45
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама