Розтікуся мислію по дрєву:

Ітак, оновлення компа - це процес. Та певного часу доводиться просто купувати нового. Цей час настав ще торік улітку. Та поки вирішував, що саме треба, настала зима, узимку я багато хворів, потім криза, якось було не де того. Та ось прийшов час, коли настала нагальна необхідність у діях.

Виходячи із нинішнього курса бакса, вирішено було купити компа із рук. Чому? Системник на процесорі Intel Core i5-2500K можна знайти занедорого, і хоч з'явилося вже два нових покоління процесорів Інтел, вони не набагато випереджають вказаний. А враховуючи розблокований множник у 2500К, то й взагалє мало хто з нових його випереджає.

А для надійності - все ж купувати світить певним чином кота у мішку - я вирішив скористуватись послугами поручителя. Я і сам поручитель, то здебільшого моя поручительська діяльність складається із надання справок про місцевих страйкболістів. Та у цьому випадку я просив Дмитрія забрати компа у продавця, попередньо перевіривши його. Звісно, компенсувавши йому витрати на поїздку.

У п'ятницю я перевів Дмитрію грошей, він оглянув компа і забрав його, у суботу надіслав мені, вчора(у понеділок) я його отримав.

Мій відгук за Дмитрія як поручителя - надзвичайно добре.