+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 95

Тема: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

Комбинированный просмотр

  1. #1
    Курсант Аватар для jazz_911
    Регистрация
    07.10.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Лікантропи
    Сообщений
    42

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    а есть болие подробное описание сценария?

  2. #2
    Оператор Аватар для Alex(SAS)
    Регистрация
    30.03.2009
    Адрес
    Львов
    Команда
    A-Team
    Сообщений
    1,267
    Записей в дневнике
    1

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Конечно есть , в конвертах, наперёд стороны не знают задач друг друга. Пакеты с детальными описаниями задач получат на брифинге.
    + перед игрой, если будем успевать, будет мини бой за разведданные. Одна из сторон , если победит, получит пакет с данными о задачах противника или расписание выхода подкреплений противника.

    А так : две больших миссии со множеством заданий и выделенным временем на планирование. В них будет : разведка, штурм-оборона городка, разминирование, освобождение заложников, нападение на конвои и третья - эвакуация, если потребуется.

  3. #3

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Локація просто супер ! Чого раніше її не "пробили" - невідомо ...
    Гра в цілому - супер. Хід гри, з моєї точки зору :
    Провівши брифінг командирів ми (сторона сєпарів) вирішили почати штурм з "банку" з очевидних причин ....)
    і так ... просочились через ліс, розвідники попереду (майже як пише книжка), і тут перший затуп -
    ... розвідники так ввійшли в "раш" шо потусували далеко вправо від озера (справжній банк був зліва від озера) і там надибавши якусь халупу (5х8 м) радісно доповідали що - " в банку активності ворога не спостерігається !" )), короче, відкликали "слідопитів" назад, накопичились біля "банку" зі сторони озера і нижче,
    довго спостерігали ... )) і ... нарешті ШТУРМ .. !! Як не дивно, взяли банк без значного спротиву ... Коли я перший і за мною ще пару пацанів залізли через дашок на 2 поверх банку ... зачистка була жорстка - в кожну кімнату граната + дим в кінець коридору ... і ... я нікого не пристрелив (навіть з привода не стрельнув) ...
    пацани зі мною вроді когось одного "порішили" .. і все .. (( А далі ми почали шквальний обстріл даху мерії і вікон, оскільки штурм (основна частина сил) перемістився на мерію і потрібно було щоб їм не заважали з даху ... Хлопаки взяли перший поверх, (я з невеликою групою залишався в банку) і ... далі пробуксовка ... дуже довго ... короче , спершу я думав - пацанів замало для підйому і вони чекають підкріплення, (логічно - дорога з лісу біля озера через банк і до мерії чиста), але потім вирішую перепитати в пацанів скільки їх на першому поверсі ... і ... увага отримую відповідь - ... 15 !!! ))) наступне моє цілком логічне запитання - "чого бл...ть, не штурмуєте ?!", і відповідь - "гранат нема ..." , я кажу - закидайте шапками, бл..ть, кількість дозволяє .... ))) короче, після ще невеликої паузи чи то гранати знайшли чи шапками закидали .. незнаю , але 2 поверх мерії взяли ! )))
    На цих веселих маневрах і закінчилась перша частина ...

    ---------- Сообщение добавлено в 13:22 ---------- Предыдущее сообщение создано в 13:19 ----------

    Цитата Сообщение от nbbholding Посмотреть сообщение
    Я ся дико вибачаю, АЛЕ !!!!
    В будинку міліції був встановлений блок з дишефратором, міліцію не взяли, тому я вважаю що моя група завдання виконала і ми маєм право додати до 140 балів ще ....
    Точно ... в 2 частині міліція була весь час наша ... !!

  4. #4
    Новобранец
    Регистрация
    07.05.2014
    Адрес
    Львов
    Команда
    Чугайстер
    Сообщений
    12

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Не шапками, а дымовой шашкой выкурили.

  5. #5

    Re: "Початок", 3 травня, Львівська область, с. Бродки

    Цитата Сообщение от Vinja Посмотреть сообщение
    наступне моє цілком логічне запитання - "чого бл...ть, не штурмуєте ?!", і відповідь - "гранат нема ..."
    это постоянно так, 1-2 носят гранаты, а остальным тяжело хоть 2-3 купить на игру...

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Анонс игры 12 червня 2016. Бродки. "Диверсія - 2. Хід у відповідь."
    от Alex(SAS) в разделе ІГРИ
    Ответов: 3
    Последнее сообщение: 10.06.2016, 08:01
  2. Українська асоціація власників зброї оголосила про початок роботи над ЗУ "Про зброю"
    от mozai в разделе ГО «Українська асоціація власників зброї»
    Ответов: 9
    Последнее сообщение: 02.09.2015, 22:16
  3. Ответов: 20
    Последнее сообщение: 08.08.2015, 23:07
  4. Ответов: 3
    Последнее сообщение: 01.08.2015, 12:08
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама