+ Ответить в теме
Показано с 1 по 20 из 32

Тема: Присутність на іграх неповнолітніх

Комбинированный просмотр

  1. #1
    2nd LT with a compass Аватар для Орест
    Регистрация
    30.10.2008
    Адрес
    Львів
    Команда
    Task Force 145 (US Army Rangers)
    Сообщений
    1,660
    Записей в дневнике
    4

    Re: Присутність на іграх неповнолітніх

    Взагалі не розумію змісту переливання тут з пустого в порожнє. В правилах є чіткий пункт: хочеш грати в страйкбол - чекай 18 років. Все - крапка. Всі причини виникнення цього пункту вже сотні раз озвучувалися на цьому форумі за всю історію українського страйкболу. Наша команда банально не буде брати участь в іграх де будуть неповнолітні і нікому не раджу. Тому що як мінімум це означає що дана гра не по правилах ФСУ і саме головне - я не збираюся потім мотатися по судах якщо мама/тато цього чада потім піднімуть кіпіш на тему "ви мому синочку зуб вибили". Чи ще гірше якщо то дитьо окуляри зніме, ти йому в око попадеш і потім проблеми вже будуть просто неописуємі.

    Правила придумували не дурні люди і та їх форма яка є зараз це результат тривалої еволюції в наслідок якої відпало все зайве і прижилося те що має зміст. Зачим видумувати велосипеди і щей при тому виправдовувати їх безглуздим: "Ви просто боїтеся що вас діти будуть ногібати!" ?
    God created Rangers... so the SEALs could have heroes too.

  2. #2
    Новобранец Аватар для FlyingAngel
    Регистрация
    10.04.2013
    Адрес
    Донецк
    Команда
    Контра
    Сообщений
    8

    Re: Присутність на іграх неповнолітніх

    1) у випадку травми - є ймовірність судововго позову від батьків/опекунів (бред, коли беруть знають куди і на що)
    2) діти не готові до фізичних та моральних навантажень які пропонує страйкбол (ви всі готові?, через одного зі справками)
    3) грати проти дітей - не цікаво (да ладно?) дитина дитині рознь, запитай в духа як мій малий до нього ззаду підкрався,ви всі парофі)
    4) грати разом з дітьми - обтяжливо (не бери це твої проблеми)

    маклауди? а серед вас їх нема?
    коли на гру приходить 20 чоловік, і 2 з них дитини дуже погано грати....
    є приказка вовка боятися в ліс не ходити, якби вони жалілись на, щось що їм не подобаються дітей би і не було. а про всякі вибадки я і сам можу висказати коли проти мене буде грати убер тюн чи ще якась фігня.
    з твоїх слів не почув жодного правдивого.

+ Ответить в теме

Похожие темы

  1. Акції та розіграші на іграх Сектор Нуль
    от zip2 в разделе Сектор Ноль
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 24.02.2019, 23:47
  2. Ответов: 7
    Последнее сообщение: 16.05.2018, 10:14
  3. SMS розсилка Інфи по іграх в нашому регіоні.
    от Skar в разделе Ивано-Франковск
    Ответов: 19
    Последнее сообщение: 10.11.2014, 08:28
розробка та технічна підтримка сайтів, інтернет-реклама