Гаразд, бачу тут розпочався дикий бугурт, тож представлюся - я той самий Назар.

Не знаю, чи є об"єктивний сенс у тому, аби щось доводити, чи щось заперечувати, але раз моя персона тут фігурує мало не в кожному повідомленні - доведеться щось таки відповісти. Не хочу опускатися до усіляких "сарказмів", тому говоритиму прямо.
У мене немає ніяких мотивів захищати свою шкурку, Груз мій хороший друг, з яким давно знайомі, а до Романа особисто ніяких претензій не мав, аби підставляти.

Груз дійсно передав мені свої приводи і ремонтну базу, попередньо я неодноразово допомгавав йому в проведенні страйкбольних ігор, разом ремонтували. Перед передачою Груз зумисне зробив екскурс у всі тонкощі справи і дав настанови "куди звертатися і що робити". Тобто передавали приводи мені не "від балди".

В сукупності, орендою цих приводів я займався приблизно 4 місяці. Що у мене вийшло з ладу за цей час:

1) АК від LCT (все абсолютно робоче, загубився гвинтик, який з"єднує стволбну коробку з цівкою, тому привод, фактично, розібрався на 2 складові частини). Цей привод я не чіпав, акуратно склав в чохол і так він і лежав до передачі. Наголошую, що привод був абсолютно робочий.

2) Гір в АК від Cyma. В ході експлуатації привода, виявив, що при натисканні на спусковий гачок, гір якось затягнуто гуде і від нього починає палити смаленим. Одразу ж зняв привод з експлуатації, вийняв гір - відніс Роману на ремонт. В результаті була замінена вся контактна група, Роман запевнив, що у нього все працює. По приходу додому законектив гір з акумом - побачив ту ж саму картину, від"єднав акум і відклав гір на поличку. Вся начинка робоча, можна припустити, що десь згодом у цьому гірбоксі відмовив мотор, але особисто у мене в подальшому цей привод не експлуатувався і у ньому все було ціле.

3) В одному приводі (АК від Cyma) відламалося силумінове кріплення приклада. Знову ж, привод повністю робочий - але оскільки грати без приклада якось не антуражно - привод був виведений з експлуатації.

4) 3 акумулятори були виведені з експлуатації (я ще писав А123 з проханням допомогти з акумами). Зумисне знайшов зараз опис проблеми на пошті. "Є battery check over voltage, є connection break. Один просто пікає і пише full" (с). Це писав я, перед тим як поїхав в батальйон. Згодом один акум оживили Діана з Тихим, отже неробочих лишилося 2.

Всі інші приводи були робочі і видавали адекватну швидкість, акуми аналогічно. Були і дрібні недоліки в тих приводах, які ескплуатувалися - в 2-х кепсько себе поводила резинка хопа, було загублено 2 прицільні планки (одна була знайдена і покладена в рем. набір, але приводи передавалися без рем. набору, тож вважатимемо, що передав я 2 привода без прицільних планок).

Підводжу підсумки:

Усього було 13 АК, 1 АУГ і 1 Г36.

Серед них в експлуатації було 10 АК і 1 АУГ (3 АК виведені з експлуатації, згідно проблем, описаних вище, у Г36 бракувало акума, тож ним теж не гралися).
З 14 акумів 3 акуми були виведені з експлуатації (у зв"язку з вищеописаними проблемами).
Відсутні 2 прицільні планки.

*Таким чином передавалося 11 робочих приводів (доживали вони свого віку, чи ні - я не знаю, але приводи були робочі).
Варто додати, що й з тих 3 "неробочих" LCT потребував лише гвинтика, один АК потребував розібратися або з контактною групою, або з моторчиком (цього точно не скажу, бо не спеціаліст), один АК потребував ремонт приклада.

*Передавалося 12 робочих акумів (з 14-ти. Проблеми 2-х акумів описані вище).

*Передавалося приблизно 15 бункерів (точну кількість не пригадую, але пам"ятаю, що бункерів було більше, ніж приводів).

*Передавалися якісь дрібні ремдеталі (нижні кришечки до механ), передавалися захисні окуляри.


Варто зазначити, що суть конфлікту полягає не стільки в тому, хто що наламав, чи Лакі, чи я. Суть конфлікту полягає у тому, що приводи передавалися на добру справу під довіру за умови, що наявні вже неполадки будуть усунуті і можливо буде час від часу якась копійка родині Груза.

В результаті Грузу повернули менше, ніж передавалося, повернули в гіршому стані, ніж передавалося. Про що тут сперечатися - не розумію.