"Не прошло и пол года" як кажуть! А пройшло лише 3 міс. і 10 днів, так як особисто передав майно Грузу 9.07.2015!
Звати мене Вова (позивний Фестиваль) і я займався ремонтом цих годе-приводів.
Почнем...
•1 Як займались орендою твої Назар і Діана:
Якось я взяв 1 АК в оренду (виносила я так розумію Діана) я відразу як сів в Авто то оглянув його на відсутність предметів (небуло прицільної планки), підключив акум, засипав жменю кульок та вистріляв їх через люк для перевірки справності АК! Все працювало норм. Через декілька днів коли я його повернув то та дівчина навіть не дивилась що я їй віддаю замотане в трябку в сумці!!! То про які прицільні планки може йти мова???? коли вони навіть не дивились що їм віддають? я міг віддати і без гіра) ніхто б цього не замітив!

•2 Перед передачею обладнання Назару ти робив ТО всіх приводів?

•3 Назар перед передачею обладнання Лакі робив теж саме ТО всіх приводів?

Я на 99% впевненний що відповідь на п. 2,3 відповідь буде "НІ" то як можна говорити що обладнання працювало на всі 100?
Їдемо далі.......
Що я забрав в Лакі :
сумкі 2
сумка шкільна 1
ніж 1
Ауг 1 (без бункера та акума)
Г36 1 (+2 бункера та без акума)
11 бункерів (3 без зубів)
12 АК ( зібраних до купи тільки в одному небуло піна( був в чехлі і розкладався на 2 частини))
1 АК так скажем в "кульочку" + відламане кріплення приклада та без рукоятки та ще багато чого)
Окуляри ( незнаю кількість бо не рахував) з буд. окулярами та ще і затертими грати не дуже зручно ще там були з мет. сіткою але попадали поламані
Акумулятори 10шт.
І так..... з сього всього було: 4 робочих АК+ ЛЦТ АК в якому слава Богу не вистачало тільки піна і ніхто не догадався його туди вставити) Г36 яка працювала через раз, 5 робочих акумів з 10 і 8 норм. бункерів
Я маю на руках 7 неробочих АК+ ГХа......і я незнаю хто їх ухайдохав але почав розбирати ВСІ привода (після того як їх прономерував)
І НІХТО НЕ РОБИВ В НИХ "ТО" ДУЖЕ ДОВГО в половини від вібрайії були відкручені болти які кріплять мот. раму до гіра, в середині гіра ппц.......(на фото видно грязь з мет. струшкою і це ще не найгірше фото! ще попадались голки від ялинки)

Було зроблено повне ТО всіх приводів:
перепайка проводки 5 АК + ГХа
згорівших 2 мотора (1 мотор на АК замінено на робочий ( мотор має бути підписаний "Луцьк")
рез. хоп 3 штукі було замінено на нові
в 3-х гірах відсутність 1-2 зубів в "секторной шестерни" (2 було замінено на нові)
такодж було замінено 2 камери хопа!
та ще багато було зроблено по дрібницях! на це все пішло дуже багато часу,зусиль та коштів
по завершенню моїх робіт :
ГХа- робоча
АК лцт- робочий
10 АК- робочих+ 1 в якому не встиг замінити шестерні
акуми 7шт.- робочих (завдяки Монголу який врятував з 5-ти 2 акуми)http://airsoft.ua/member.php?u=23399...mamedov_mearon
магазини 10шт. з 11 робочих
Підводим підсумок моїх робіт:
ТО ( чистра,мийка, шимінг і тд.) - 14 шт.
перейка проводкі - 5 шт.
заміна мотора - 1 шт.
заміна шест.- 2 шт.
заміна камер ХОПа - 2 шт.
заміна рез. ХОПа - 3 шт.
рем. бункерів - 2 шт.
перепайка акумів - 3 шт. +2 шт. ( робота Монгола)
Груз як ти гадаєш скільки це коштує? Я думаю це коштує більше як Ауг з битим, паяним та переклеєним бадіком, без магазина та акума!
Ти пишеш що предложив варіант як мені відбити кошти?! Так я пам'ятаю але варіант такий як (цитую переписку з ВК)
З приводу оренди і відбиття ваших грошей. Яка там сума? Я не проти за таких умов:
- я присутній
- 50% витрати/прибуток мені/вам
- транспорт ваш
- окуляри або ваші, або я купую будівельні як одноразові (але тоді це додається до вартості оренди, вони зараз по 30-40 грн, якщо не знайду дешевше)

Припустим є на оренду 3 людини- 200*3=600(ціна оренди)-150(ціна кульок)=450/2=225(мій заробіток) + мої витрати на пальне...і що мені лишається 100? кому так цікаво?????????
ладно проїхали) я знайшов на оренду 10 чол. і що з того? цитую: Переписка з ФБ:

Я: Є походу люди на оренду. 10 чол. Я б просто хоть щось відбив з своїх грошей
Да/ нє?

Груз: Я вже позичів і вклав туди 300 баксів - купив акумулятори, магазинів 3 штуки.
Вчора-сьогодні возив дітям на табір. 2 автомата зламалось, щось із гірами.
І мені треба це полагодити і на інший табір везти. Якщо на ці вихідні,
то я не можу - це як раз ремонти і поїздка. Після 22-го.

Почув відразу "х...й" а не відбивання коштів тобі)
І тут відразу питання! 300$ за 3 бункера і парочку акумів???? де такі ціни? от там тебе реально кинули!!!!!!!!!
продовжим....

один АК повернули в такому стані і без стількох комплектуючих, що баксів 100 треба в ремонт вкласти - відламаний полум'ягас від колодки мушки, є гірбокс, але нема всієї групи перемикача вогню, всієї групи, що тримає ствольну коробку, пістолетного руків'я, шомпола, зламана моторна рама, мотор спалений(тут не впевнений, можливо він вже готувався померти, коли передавався) і може ще щось дрібніше)
Міша які 100$? тебе знов хочуть надурити!!!! за таку суму можна купити робочий, цілий АК ( коли я продаю протюнений АК "Пулі"140+ з акумом за 3000)

- спалено половину акумуляторів (після ремонту за свій кошт вдалось підняти 7 акумів з 13 чи 14
)

Міша я тобі 7 акумів робочих давав то що ти там ремонтував? я неміг тобі 13 віддати бо немав стільки!

* штук 5-7 бункерних магазинів не віддали ( з 15 магазинів повернули із не відламаним переднім зубом 8 і 3 з відламаним, тобто придатних до відновлення 8 штук)
було 10 роб. і 1 поломаний!!!!!

* наплічник на ~ 35 літрів
тут да!!! я проє......в десь його!!!!


На фото є майже повний список по якому я передавав обладнання!

можливо через паро місяців ти ще щось пригадаєш....що поламали чи не віддали))))
якщо маєш якісь претензії то висловлюй їх мені! АУГ залишися в мене як відшкодування моїх витрат! ти на зустріч йти не хотів поки я був на Україні а тепер вибач! я свій час теж дорого ціню....
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 11665663_518560744970394_1572575446_o.jpg
Просмотров: 38
Размер:	89.6 Кб
ID:	85579Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC_1014.jpg
Просмотров: 62
Размер:	102.3 Кб
ID:	85580Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC_1015.jpg
Просмотров: 48
Размер:	95.3 Кб
ID:	85581